Advert

Vali Kalkancı’dan, Başkan Kutlu’ya Ziyaret

Açıklanan son Valiler Kararnamesiyle Adıyaman Valiliği görevine atanan Nurullah Naci Kalkancı,Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

Vali Kalkancı’dan, Başkan Kutlu’ya Ziyaret
Bu içerik 245 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Açıklanan son Valiler Kararnamesi ile İstanbul Vali Yardımcılığı görevinden Adıyaman Valiliği görevine atanan Nurullah Naci Kalkancı, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.
Göreve başladığı günden bu yana desteğini gördüğü Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulunduğunu söyleyen Vali Nurullah Naci Kalkancı, Adıyaman’ın gelişimi için el birliğiyle çalışacaklarını dile getirdi.
Tut Kaymakamı Mehmet Aksu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Vali Kalkancı ile ilin sorunları üzerine sohbet eden Belediye Başkanı Kutlu iseyatığı konuşmada şunları söyledi: “İlimize yeni atanan Sayın Valimizin ziyareti bizleri mutlu etti. İnşallah Adıyaman’da görev yaptığı süre boyunca uyum içerisinde çalışarak önemli işlere imza atacağız. Yöneticiler olarak tek derdimiz Adıyaman. Sayın Valimizde göreve başladığı günden bu yana ortaya koyduğu tempo ile bu anlamda gücümüze güç kattı.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
15 Temmuz Şehitleri Anısına Futbol Turnuvası
15 Temmuz Şehitleri Anısına Futbol Turnuvası
15 Temmuz, Üniversitede Çeşitli Etkinliklerle Anıldı
15 Temmuz, Üniversitede Çeşitli Etkinliklerle Anıldı