Advert

Durmuş’tan CHP lideri Kılıçdaroğlu’na Tepki

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz günlerde Almanya'da turistler ile ilgili yaptığı açıklamaya Birlik Vakfı Adıyaman Başkanı Yusuf Durmuş açıklama yaparak tepki gösterdi.

Durmuş’tan CHP lideri Kılıçdaroğlu’na Tepki
Bu içerik 303 kez okundu.

Kılıçdaroğlu’nun Almanya da farklı konuştuğunu Türkiye’de farklı konuştuğunu ifade eden Durmuş, “CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun her zaman ki yaptığı enteresan çıkışlardan bir tanesidir. Kendi ülkesinin başka ülke de basın aracılığıyla basın mensuplarına ve başka ülke kamuoyuna küçük düşürecek ifadelerde bulunmak ancak Kemal Kılıçdaoğlu’na yakışır. O yürüyüş esnasın da yaptığı açıklamalar kamuoyuna vermek istediği izlenim dışarıya karşı batılı ülkelere karşı Avrupa’ya karşı özellikle vermek istediği izlenim Türkiye’de bir işte bir takım baskıların olduğu bir takım kısıtlamaların olduğu yönündeydi. Halbuki kendisi otoyollarda yürüyen otoyolları kullanan kullanıcılarına araç sahiplerine günlerce işkence yaşatan halde hiçbir engellemeyle karşılaşmadan yürüdü öyle bir enteresan bir siyasi kişilik ki Almanya’da bir gün önce Türkiye’nin güvenli olmadığını turistler için söylüyor.  Bir başka gün Antalya’ya geliyor Antalya’da CHP’li vekillerle yaptığı toplantıda turistleri Türkiye’ye davet ediyor. Ülkenin bir takım işleyişiyle alakalı şikayetlerin veya dışarıya karşı kötülemelerin hiçbir gayesi olamaz.” dedi.

"Kılıçdaroğlu Türkiye’ye güvensiz demekle eline ne geçti merak ediyoruz" diyen Durmuş, “İnsan yaşadığı ülkenin eksikleri de olsa bu eksikleri kendi içerisin de savunmak lazım. Yani güvensiz demekle eline ne geçiyor. Güvensiz olduğunu ne ile ispatlayabilir. Onu ispat etmesi gerekiyor varsa gerçekten bu ülkenin bir güvenlik sorunu turistlerle ilgili yatırımcıyla ilgili veya vatandaşlarla ilgili bir güvenlik sorunu varsa bunu ortaya delileriyle ortaya koyması lazım. Öyle bir parti lideri olarak kendisine verilen halkın vermiş olduğu yetkiyi kamuoyunda dünya kamuoyunda olsun ülke kamuoyunda olsun söyledim oldu bitti der gibi böyle ağzından çıkanı kulağı duymayan ifadelerle ifade etmek sadece kendisini bitirir bu ülke çok siyasetçi görmüştür. Yarın tarihin siyasetçi arşivinde laflarıyla ihanetleriyle ve toplumuna karşı fütursuz tavırlarıyla anılan bir kişi olarak kalacaktır. Ama eminim o gün Türkiye tarihin de en niteliksiz siyaset yapan birisi olarak anılacaktır” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin İlk Siyah Nohut’u Katran Geliyor
Türkiye'nin İlk Siyah Nohut’u Katran Geliyor
Buğday Hasadı Devam Ediyor
Buğday Hasadı Devam Ediyor