Advert

Dönerci Esnafı Aslantürk'ten Şehit Yakınları ve Gazilere Ücretsiz Hizmet

Adıyaman'da dönercilik yapan Murat Aslantürk, Şehit ve Gaziler Haftası kapsamında şehit yakınları, gazi ve yakınlarına ücretsiz hizmet kampanyası başlattı.

Dönerci Esnafı Aslantürk'ten Şehit Yakınları ve Gazilere Ücretsiz Hizmet
Bu içerik 526 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Dönercim Kebap Salonu sahibi Aslantürk, yaptığı açıklamada, "Şehit ve Gaziler günümüzü kutluyorum. Allah memleketimize, milletimize zarar vermesin. Şehit ailelerine başsağlığı diliyoruz. Şehit ailesi denildiğinde akan sular durulur. Şehit aileleri bizim için başkadır"dedi.

- HERGÜN HİZMET ETMEKTEN ŞEREF DUYARIZ

Şehit yakınlarına ve Gazilere hizmet etmenin önemine vurgu yapan Aslantürk, şunları kaydetti:

"Yılın 365 günü boyunca şehit ailelerine Dönercim ailesi olarak misafir etmekten şeref duyarız. Şehit aileleri kendi misafirlerini buraya getirebilir. Yılın 365 günü ne yerler, ne içerlerse başımız üstüne yerleri var. Tek bir kuruş ödetmeden ikramlarını yapacağız. Evlerine uğurlayacağız"

- ESNAF ARKADAŞLARIMA ÖRNEK OLMAYA ÇALIŞIYORUM

Bu projenin Adıyaman geneline yayılması temennsinde bulunan Aslantürk, "Ben yaptığım bu  projeden gurur duyuyorum. Diğer arkadaşlarıma örnek olmaya çalışıyorum. İnşallah onlar da yaparlar. Şehitler, gaziler bizim her şeyimiz, biz bunlarla bugünümüze geldik. Bunlarla nefes alabiliyoruz. Bunlarla rahat bir toplum olarak geçinebiliyoruz. Biz her şeyimizi onlara borçluyuz. Sürekli olması gerekiyor. Ben Dönercim ailesi olarak misafir etmekten şeref ve onur duyarım. İhtiyacı olan parası olmayan tüm aileleri de beklerim, onlarda bizim için fark etmez, onlarda gelirler, giderler, yesinler, içsinler baş üstünde yerimiz var." şeklinde konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP İl Başkanı Çakmak'ın 15 Temmuz Mesajı
CHP İl Başkanı Çakmak'ın 15 Temmuz Mesajı
Turanlı'dan 15 Temmuz Mesajı
Turanlı'dan 15 Temmuz Mesajı