Advert

Huzur Toplantıları Devam Ediyor

İl Emniyet Müdürlüğünün sorumluluk alanında bulunan mahallelerde güvenlik hizmetlerine toplumun katılımını sağlanmak amacıyla haftalık olarak düzenlenen huzur toplantıları devam ediyor.

Huzur Toplantıları Devam Ediyor
Bu içerik 271 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz hafta Karapınar Mahallesi sakinlerinin katılımıyla gerçekleşen huzur toplantılarının ikincisi bu hafta Mehmet Akif Mahallesinde Vali Nurullah Naci Kalkancı’nın katılımıyla gerçekleştirildi. 
Mehmet Akif Mahallesi Muhtarı Osman Konuk’un evinin bahçesinde düzenlenen toplantıya Vali Nurullah Naci Kalkancı, İl Emniyet Müdürü Metin Alper, İl Sağlık Müdürü Dr. M. Emin Taş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Çoban, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri katıldı.   
İl merkezindeki mahallelerde huzur ve güvenlik ortamının sürdürülmesi ve çeşitli suçlara karşı alınabilecek önlemlerin değerlendirildiği toplantıda vatandaşlarla ortak çalışma ve işbirliğinin önemi vurgulandı.
Gerçekleşen toplantıda, Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, vatandaşların sorun, talep ve beklentilerini dinleyerek, İl Emniyet Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen bu toplantıların il merkezindeki diğer mahallelerde de devam edeceğini söyledi.  
Karşılıklı sohbet havasında geçen toplantıda, Vali Nurullah Naci Kalkancı, “vatandaşların dile getirdiği tüm sorunları tek tek not alarak bu sorunların çözümü için ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde gerekli çalışmaların yapılacağını ifade etti.  
Mehmet Akif Mahallesi sakinleri ise, sorun ve taleplerini dinleyen Vali Nurullah Naci Kalkancı ve Emniyet Teşkilatına teşekkür etti. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP İl Başkanı Çakmak'ın 15 Temmuz Mesajı
CHP İl Başkanı Çakmak'ın 15 Temmuz Mesajı
Turanlı'dan 15 Temmuz Mesajı
Turanlı'dan 15 Temmuz Mesajı