Çöpte Bulduğu Cep Telefonunu Sahibine Teslim Etti

Gölbaşı ilçesinde belediyede geri dönüşüm ambalaj atığı aracını kullanan kâğıt toplayıcısı çöpte bulduğu değerli eşyaları ve cep telefonunu sahibine teslim etti.

Çöpte Bulduğu Cep Telefonunu Sahibine Teslim Etti
Haberin galerisi için tıklayın!

Gölbaşı Belediyesi Geri Dönüşüm Projesi’nde ambalaj atığı toplama aracını kullanan Hamza Atmaca, yaptığı açıklamada, Gölbaşı-Malatya karayolundan ambalaj atığı toplama merkezine gittiği esnada çöp konteynırın yanındaki poşeti açtığında malzemeleri bulduğunu söyledi.
Atmaca, açıklamasında şu bilgilere yer verdi:
“ Bulduğum malzemelerle İlçe Emniyet Müdürlüğüne geldim. Değerli eşyaları ve telefonu emniyete teslim ettim. Bunları bir bayan öğretmene ait olduğu tespit edildi. Bayan öğretmen emniyete gelerek eşyaların kendisine ait olduğunu ancak bu eşyaları kendisinin kabul etmeyeceğini ve bu güzel davranışından dolayı bunları bana hediye edeceğini söyledi. Ben de kabul ettim. Kendisine de ayrıca teşekkür ediyorum.”
Matematik Öğretmeni Leyla Geçit  ise tayinin İstanbul’a çıktığını, bu yüzden ilçede olmadığını, kağıt toplayıcısı Hamza Atamaca’ya bu güzel davranışından dolayı teşekkür ettiğini ve kendisinin dürüstlüğünden dolayı da bulduğu eşyaları kendisine hediye ettiğini söyledi.
Bulunan poşette ise cep telefonu, altın künye ve değerli takı malzemeleri ile güneş gözlükleri olduğu öğrenildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Bilen:
Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Bilen: "Beyaz Baston Engelliler için Önemli"
Gölbaşı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı Seçimi Yapıldı
Gölbaşı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı Seçimi Yapıldı