Advert

ASKİM Çalışmalarına Devam Ediyor

Şehrin çökme noktasında olan altyapısını değiştirmek için başlattığı yoğun çalışmayı gece gündüz sürdüren Adıyaman Belediyesi,yeni adliye önünde yeni bir çalışmanın startını verdi.

ASKİM Çalışmalarına Devam Ediyor
Bu içerik 278 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Adıyaman’da 30 yıldır yenilenmeyen altyapıyı yenilemek için son yıllarda büyük bir çalışmaya imza atan Adıyaman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (ASKİM),yeni adliye önünden 1. Çevreyolu’nun girişine kadar olan kısmın altyapısını değiştirecek.
Çalışmalar hakkında bilgi veren yetkililer, yeni adliyenin yanında başladıkları çalışmaları1. Çevreyolu’nun Müftülük Caddesi ile Abdulmusa Caddesi’nin girişine kadar devam edeceğini dile getirerek, “Yine büyük bir çalışmaya başladık. 1. Çevreyolu’nun Müftülük Caddesi ile Abdulmusa Caddesi’nin girişine kadar hem yağmur suyu hem de kanalizasyon hattı değişimi gerçekleştirilecek. Şu an sadece kanalizasyon hattı döşeniyor, yağmur suyu hattı 1000’lik olacak, kanalizasyon hattı biraz ilerledikten sonra yağmur suyu hattına başlayacağız. Amacımız bu sokaklardaki eksikleri gidermek” şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASGEM’de Sona Doğru
ASGEM’de Sona Doğru
Adıyaman Kavga: 1 Yaralı, 4 Gözaltı
Adıyaman Kavga: 1 Yaralı, 4 Gözaltı