Advert

Sağlık-Sen'den Besni İlçesine Ziyaret

Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Yasin Barutçu ve yönetim kurulu üyeleri Besni İlçesinde görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Sağlık-Sen'den Besni İlçesine Ziyaret
Bu içerik 364 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Yasin Barutçu, Şube Başkan Yardımcıları Yakub Çelik, Süheyla Şengül, Remziye Bardakçı ve Sağlık-Sen Besni İçe Başkanı Mikail Turan ile birlikte Besni İlçesi'nde ve köylerde görev yapan sağlık çalışanları ziyaret edildi.
Kurumlarda görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret eden Barutçu, sağlık çalışanların sıkıntıları hakkında ve çalışma alanlarındaki iyileştirmeler ele alındı. 
Ziyarette açıklamada bulunan Barutçu," ''Bizlere gösterdikleri ilgi, nezaket ve misafirperverlikten dolayı sağlık çalışanlarımıza teşekkür eder, saygılar sunarım. Amacımız sağlık çalışanlarının daha sağlıklı ve verimli şartlar altında çalışması Türkiye'nin en büyük sendikası olarak amacımız sağlık çalışanlarının verimli hale getirip hem çalıştıkları kurumlara hemde çalışma alanlarındaki iyileştirmeleri göz önünde bulundurarak sağlık çalışanlarımızın sıkıntılarını sorunlarını yerinde çözmek için geçe gündüz demeden sağlık çalışanlarımızın yanında oluyoruz. Bugünde Besni ilçemizdeki sağlık çalışanlarımızı ziyaret ettik tekrardan misafir perverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum"dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi Oturakçı Pazarında Temizlik Çalışması Yapıldı
Tarihi Oturakçı Pazarında Temizlik Çalışması Yapıldı
Gönüllü’den Sürekli İşçi Kadrosuna Geçen 264 Personele Tebrik Belgesi
Gönüllü’den Sürekli İşçi Kadrosuna Geçen 264 Personele Tebrik Belgesi