Erbakan’ın Damadı Altınöz Adıyaman’a Geliyor

Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Merhum Necmettin Erbakan’ın damadı ve Erbakan Vakfı Genel Başkan yardımcısı Mehmet Altınöz Adıyaman’a geliyor.

Erbakan’ın Damadı Altınöz Adıyaman’a Geliyor
Erbakan’ın Damadı Altınöz Adıyaman’a Geliyor
Bu içerik 781 kez okundu.

Erbakan Vakfı Adıyaman Şubesi tarafından düzenlenecek olan il divan toplantısına katılmak üzere Adıyaman’a gelecek olan Vakfın Genel Başkan Yardımcısı Altınöz’ün, vakıf çalışmaları ve gündemle ilgili katılımcılara hitap edeceği belirtildi.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Erbakan Vakfı Adıyaman Şubesi Başkanı Adnan Uyar; “Adıyaman’da uzun zamandır Erbakan Vakfıyla ilgili çalışmalar yapmaktayız. Bir yandan üye sayımızı arttırmak, diğer yandan vakfımızı yerel bazda layık olduğu yere getirmek için elimizden gelen gayret ve çabayı göstermekteyiz. İl bazında olduğu gibi, bazı ilçelerimizde de teşkilatlarımızı kurmuş bulunmaktayız. Rutin günlük çalışmalarımızla birlikte haftalık istişare toplantıları ve ayda birkez divan toplantılarıyapmaktayız. Bu aytoplantımıza Rahmetli Erbakan Hoca’mızın damadı Mehmet Altınöz’ü davet ettik. Sağ olsun bizleri kırmadı. 13 Ocak Cumartesi günü saat 11’de vakfımızda gerçekleşecek olan divanımıza katılım sağlayarak, gerekli istişarelerde bulunacaktır. Ayrıca hem vakıf faaliyetleri hem de gündemle ilgili katılımcılara bilgilendirme yapacaktır. Genel Başkan yardımcımızın yanı sıra bölge başkanımız Naci Şavata ve Malatya İl Başkanımız Bilal Yıldırım da iştirak edecektir. Atatürk Bulvarı üzerinde yeniAdliye binası yanı Yeşilpark Plaza kat 8 No: 48’deki vakfımızda icra edilecek olan il divanımıza tüm hemşehrilerimnizin katılım sağlamalarını bekliyoruz” şeklinde konuştu. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fırtınanın Uçurduğu Sac Kadının Ayağını Kırdı
Fırtınanın Uçurduğu Sac Kadının Ayağını Kırdı
Sincik'te Eğitime Kar Engeli
Sincik'te Eğitime Kar Engeli