Başkan Kutlu, Birim Müdürleriyle Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, haftanın ilk iş gününün erken saatinde bir araya geldiği belediyedeki birim müdürleriyle değerlendirme toplantısı yaptı.

Başkan Kutlu, Birim Müdürleriyle Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Göreve geldiği günden bu yana Adıyaman’ı daha ileriye götürmek için önemli çalışmalara imza atan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, önümüzdeki süreçte yapılması planlanan ve devam eden çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunmak üzere belediyedeki birim müdürleriyle yaptığı rutin toplantılara devam ediyor.
Haftanın ilk iş gününün erken saatlerinde bir araya geldiği mesai arkadaşlarıyla istişarelerde bulunan Başkan Kutlu, yaptığı açıklamada, Adıyaman için gece gündüz çalıştıklarını dile getirerek, “Rutin aralıklarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduğumuz birim müdürlerimizle haftanın ilk iş günü sabah namazında buluştuk. Eskisaray Caminde kıldığımız namazdan sonra değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik. Devam eden ve proje aşamasında olan çalışmalar hakkında bilgi aldığım çalışma arkadaşlarıma özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tek gayemiz halkımızdan aldığımız desteği, onlara hizmet olarak geri sunabilmek. İnşallah ilimiz için önümüzdeki süreç daha da güzel olacak” şeklinde konuştu.
Değerlendirme toplantısına Başkan Kutlu’nun yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı M. Said Kutluve birim müdürleri katıldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'dan Afrine Destek Konvoyu
Adıyaman'dan Afrine Destek Konvoyu
Gazi Babası Doğan:
Gazi Babası Doğan: "4 Tane Oğlum var, Onları da Asker Ederiz, Onların Kökünü Kazırız"