Muhtarlardan Üniversiteye Ziyaret

Muhtarlardan Üniversiteye Ziyaret

Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş ve beraberindeki derneğe üye muhtarlar heyeti, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’yü makamında ziyaret etti.

Muhtarlardan Üniversiteye Ziyaret
Muhtarlardan Üniversiteye Ziyaret
Bu içerik 414 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Rektörlük makamımda gerçekleşen ziyarette Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Adıyamanlı muhtarların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Dernek Başkanı Taş ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Ziyaretin ardından muhtarlara Üniversite Merkez Külliyesinde yapımı tamamlanan bina ve projeleri gezdiren Rektör Prof. Dr. Gönüllü, yapımı devam eden bina ve projeler hakkında da bilgi verdi.

Üniversite Merkez Külliyesi içerisinde yapımı tamamlanan Seyir Terası, Cami, Mühendislik Fakültesi ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunu gezen Başkan Taş ve diğer muhtarlar, yapılan yatırım ve devam eden çalışmalardan dolayı Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’ye teşekkür ederek Adıyaman'ın eksiksiz bir Üniversiteye sahip olmasından dolayı gururlandıklarını söyledi.

Öğle yemeğini Üniversite yemekhanesinde öğrenciler ile birlikte yeme fırsatı da bulan Adıyamanlı Muhtarlar adına konuşan Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş, duydukları memnuniyeti dile getirere,k "Biz buraya gelerek şehrimizin üniversitesini yerinde görme fırsatı yakaladık. İyi ki gelmişiz. Bu kadar güzel bir ortam, bu kadar güzel yatırımlar ve yemyeşil bir kampüs göreceğimizi hayal etmemiştik. Üniversitemiz son 7 senede Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ile birlikte çok yol kat etti. Gerek eğitim-öğretim gerekse de öğrencilerimizin yaşam alanı muhteşem denebilecek düzeyde. Özverili çalışmaları ve Adıyaman’ımıza böyle bir üniversite kazandırdığı için öncelikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve sonra da kıymetli Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü hocamıza şükranlarımızı sunuyoruz." diye konuştu.

Başkan Taş ve diğer muhtarlara güzel dilek ve temennilerinden dolayı teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Gönüllü, "İlimiz Adıyaman için, insanımız için ne yapsak azdır. Bizlere insanımıza hizmet etme fırsatı veren Allah’a şükürler olsun. Devletimizin, milletimizin ve hükûmetimizin bizlere sağladığı imkânları çocuklarımıza ulaştırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Gayret ve çalışmalarımız daha da devam edecek." dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18 Mart Şehitleri Anma Günü Ve Çanakkale Zaferi Programı Düzenlendi
18 Mart Şehitleri Anma Günü Ve Çanakkale Zaferi Programı Düzenlendi
İbrahim Aslan’dan Çanakkale Zaferi Açıklaması
İbrahim Aslan’dan Çanakkale Zaferi Açıklaması