CHP’den İYİ Parti’ye Ziyaret

CHP’den İYİ Parti’ye Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkanlığı, İYİ Parti Adıyaman İl ve İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

CHP’den İYİ Parti’ye Ziyaret
CHP’den İYİ Parti’ye Ziyaret
Bu içerik 467 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Ziyarete CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İYİ Parti Adıyaman İl Başkanı Kenan Doğan, İYİ Parti Adıyaman Merkez ilçe Başkanı Hicri Gürsoy ve yönetimi CHP’yi kapıda karşıladı.

Ziyarette açıklama yapan CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, “Adıyaman için iyi olacağına inanıyoruz. Özellikle sizin gibi tecrübeli bir başkanımızın olması, muhalefet açısından Adıyaman inşallah daha iyi bir seviyeye gelecek. Bu anlamda yönetim ve size tekrardan tebrik eder, hayırlı olsun diyorum” dedi.

İYİ Parti Adıyaman İl Başkanı Kenan Doğan ise “Bu ziyaretler siyasetin dilini de yumuşatıyor. Birlikte olmayı, birlikte yaşamayı nasıl beceririz? O beceremeyenlere örnek olsun diye de bence iyi bir uygulama. Böylelikle biz Adıyaman’da herkese rağmen mutlaka siyasette o barış dilini kullanacağız. Kardeşliği ön plana çıkaracağız. Siyaset belirli zaman diliminde yapılması ve iktidarın, muhalefetin, böyle olmasından sonra hepimizin kendi hayatına, normal hayatına dönmesi gereken bir iş aslında Avrupa’da. Ama maalesef biz Avupa’nın hiçbir standartına yetişemediğimiz için siyasetle de yetişemiyoruz. Barış dilini kullanamıyoruz. Şeker olayı hayatımızdan çıkarmanın yollarını arıyoruz. Hükümetin planladığı nişasta bazlı şekeri kullanmamak için, şekersiz bir hayat inşallah bundan sonra düşünüyoruz. Şimdiden onun hazırlığını ithaline yönelik şirket kuranlara sesleniyoruz; diyoruz ki biz şekersiz bir hayat düşünüyoruz. Kendi kendinize boşuna şirketler kurmayın. Bu nedenden şekersiz içeceğiz” diye konuştu.

İYİ Parti Adıyaman Merkez ilçe Başkanı Hicri Gürsoy’da “Tütünümüze dokundular. Şeker fabrikaları da malum, son dönemde kapanıyor. Bizde kendimizi şekersiz çay içmeye alıştıralım diyoruz. Belki bu satıştan vazgeçerler. Görüldüğü gibi misafirlerimiz de çaylarını şekersiz içiyor” açıklamasını yaptılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Adayı Kırmızı:
Başkan Adayı Kırmızı:"Adıyaman Hasret Kaldığı Hizmetlere Yeniden Kavuşacaktır"
AK Parti Teşkilatı
AK Parti Teşkilatı "Mahalle Buluşmaları" Aralıksız Devam Ediyor