Besni’de Masabaşı Tatbikatı Yapıldı

Besni Devlet Hastanesinde Afet Planı (HAP) masabaşı tatbikatı yapıldı.

Besni’de Masabaşı Tatbikatı Yapıldı
Bu içerik 229 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Devlet Hastanesi Yemekhane salonunda gerçekleşen afet masabaşı tatbikatı Sivil Savunma Amiri Vakkas Öztürk tarafından organize edildi.

Besni Devlet Hastanesi Başhekimi ve HAP Başkanı Op.Dr. Ali Helli Başkanlığında, Hastane Afet (HAP) planı, yönetiminde görevli personel, birim sorumluları ve Adıyaman UMKE Birimi ekiplerinin katılımı ile gerçekleşti.

Hastane Afet planı organizasyon şemasında görevli olan Olay Yönetim Ekibi HAP Başkanı, Halkla İlişkiler Sorumlusu, İş Güvenliği Sorumlusu, Kurumlararası Koordinasyon Sorumlusu, Tıbbi Teknik Danışma Kurulu Sorumlusu, HAP Sekretaryası, Oparasyon Şefi, Planlama Şefi, Lojistik Şefi ve Finans Şefi) Başkanlığında ve bunların alt birim sorumlularından oluşan 6 masa kurularak tatbikat uygulaması yapıldı.

 Senaryo gereği 12 Nisan 2018 tarihinde saat: 09.02’ de merkezi Tut ilçesinde 7 şiddetinde 25 saniyeli süreli bir deprem oluyor. Besni ve Gölbaşı ilçeleri de etkileniyor. Acil Durum Koduyla HAP Başkanı ve Hastane Başhekimi Op. Dr. Ali Helli, Afet planında görevli personeli topluyor ve HAP’ı uygulamaya koyarak yönetiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Okulda Kızını Bulamayan Baba, Müdür Yardımcısını Darp Etti
Okulda Kızını Bulamayan Baba, Müdür Yardımcısını Darp Etti
Fuzul Ev İl Temsilcisi Öztekin:
Fuzul Ev İl Temsilcisi Öztekin:"Sömürü Düzeni Olarak Algıladığımız Faiz Sistemine Karşı Bir Duruş Sergiliyoruz"