Sağlık-Sen Masa Tenisi Turnuvası Sona Erdi

Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi olarak düzenlemiş olduğu Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.

Sağlık-Sen Masa Tenisi Turnuvası Sona Erdi
Sağlık-Sen Masa Tenisi Turnuvası Sona Erdi
Bu içerik 521 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Turnuvanın final maçları müsabakaları sonunda açıklama yapan Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Yasin Barutçu, "Sağlık Sen Adıyaman Şubesi olarak düzenlemiş olduğumuz, 2. Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası’nın finalini büyük bir coşku ile gerçekleştirdik. Bizler Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi olarak hakkın ve emeğin mücadelesini verirken, sosyal ve kültürel anlamda yapılan etkinlikleri de önemsiyor ve bu anlamda yönetim kuruluyla beraber düzenlemiş olduğumuz masa tenisi turnuvasına sağlık çalışanları tarafından oldukça ilgi duyuldu"dedi.

Barutçu, "Masa tenisi turnuvamıza katılım gösteren, izleyen ve katkı sunan sağlık çalışanlarımıza, turnuvamızın ödül törenine katılıp bizleri yalnız bırakmayan değerli kurum amirlerine, turnuvamızı gerçekleştirmemizde her türlü katkıyı sunan Gençlik Merkezi ve Spor İl Müdürlüğü yöneticilerine teşekkür eder, turnuvada dereceye girip ödül alan üyelerimizide ayrı ayrı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz" ifadelerini kullandı.
Turnuvanın ödül törenine katılan kurum amirleri ve  sağlık çalışanları, düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasından oldukça memnun kaldığını ve organizasyonu düzenleyen Adıyaman Sağlık-Sen Şube Başkanı Yasin Barutçu'ya  şube yönetim kuruluna ve ev sahipliği yapan Gençlik Merkezi çalışanlarına teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahta’nın Dağlık Kesimlerinde Kar Engeli
Kahta’nın Dağlık Kesimlerinde Kar Engeli
Zemin Çöktü Kamyon Çukura Düştü
Zemin Çöktü Kamyon Çukura Düştü