Gölbaşı CHP İlçe Teşkilatından Anneler Günü Etkinliği

CHP Gölbaşı ilçe Başkanlığı tarafından anneler günü etkinliği düzenlendi.

Gölbaşı CHP İlçe Teşkilatından Anneler Günü Etkinliği
Gölbaşı CHP İlçe Teşkilatından Anneler Günü Etkinliği
Bu içerik 307 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Bir düğün salonunda gerçekleştirilen etkinlik Saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başladı. CHP İlçe Başkanı Emine Köseler, yaptığı açıklamada, "Bu ülkenin kurtarılmasında, kurulmasında emeği olan Kuvay-i Milliye ruhunu bu güne getiren sevgili hanımefendiler hoş geldiniz. Bugün kendime bu özel günde siyaset yapmayacağım diye söz verdim ama gelin görün ki; ülkede mutfağımızda, çocuklarımızda, okullarımızda, hastanelerde siyaseti en fazla yaşayan sizlersiniz. Bizim sorumluluğumuz; bugün her zamankinden daha fazla ve ağır. Yasakların insan onuruna yakışan bir yaşamın özlemi içerisindeyiz. Umut ediyorum ki sizler, bizler, el ele, omuz omuza bu günleri atlatacağız. Biliyorsunuz önümüzde 24 Haziran 2018’de erken seçim var. Bu seçim kadın hakları, çocuk istismarlarına karşı, kimi sarayda yaşarken kimi çöplükte ekmek toplayanların seçimidir. Kısacası bu seçim tek adama dur deme seçimidir. Bu seçimde değerli arkadaşlar hepimize ayrı ayrı sorumluluklar düşüyor. Sizler de mahallelerinizde doğruları anlata bilirsiniz. Sizler siyasetle ilgilenmesiniz de siyaset sizlerle yakından ilgileniyor. Her yapılan haksızlığa duyarlı olmamız gerekmektedir. Hepinizi saygıyla selamlıyorum"dedi.

 Chp Gölbaşı Kadın kolları başkanı Münevver Varki ise konuşmasında, birlik ve beraberlik mesajı vererek, kadınların çabasıyla her zor işin üstesinden geleceğini vurguladı.

Etkinliğe CHP il Başkanı Deniz Çakmak da katıldı.

CHP milletvekili aday adayı olan Songül Varki Yıldırım ve Fatma Ulubey de etkinlikte bulundular.

Etkinlik, üye kadınların özverisiyle yaparak getirdikleri yemeklerin yenmesiyle devam etti. Müzikli eğlenceyle sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Dağdeviren'in  Eğitim ve Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Değerlendirmesi
Başkan Dağdeviren'in Eğitim ve Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Değerlendirmesi
Köylü Kadınlar
Köylü Kadınlar "Sosyeteye" Yeni Moda Getirecek