Advert

Şampiyon Bowlingciler’den Keleş’e Ziyaret

Adıyaman Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Şampiyon Bowlingciler, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Fikret Keleş’i ziyaret etti.

Şampiyon Bowlingciler’den Keleş’e Ziyaret
Bu içerik 347 kez okundu.

Bowling sporuna ilişkin açıklama yapan sporcular, Adıyaman’da bu sporun daha fazla yaygınlaştırarak gençlerin bir arada olabilmesi için il müdürlüğünden destek istedi. Sporculara başarılar dileyen Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Fikret Keleş, “Samsun ilinde düzenlenen Okullar Arası Gençler Bowling Türkiye Birinciliği Müsabakalarında üstün bir performans Göstererek 23 okul arasından Türkiye Şampiyonu oldu. Gençlerin spor yaparken aynı zamanda eğlenebildiği bir spor branşı olan bowling ilimizde Gençler tarafından büyük bir ilgi görüyor. Zaten sporcularımızın elde ettiği başarı ve sonuçlar ortada ben Adıyaman Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bowling sporcularını elde ettikleri şampiyonluktan dolayı kutluyor başarıların devamının dilerim” dedi.

İl Müdürü Fikret Keleş, Şampiyonluk elde eden sporcularla birlikte sohbet ederek onlara tişört ve şapka hediye ederek hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin İlk Siyah Nohut’u Katran Geliyor
Türkiye'nin İlk Siyah Nohut’u Katran Geliyor
Buğday Hasadı Devam Ediyor
Buğday Hasadı Devam Ediyor