Başkan Özdemir, Belediye Personeliyle İftarda Buluştu

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, belediye personeliyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Özdemir, Belediye Personeliyle İftarda Buluştu
Başkan Özdemir, Belediye Personeliyle İftarda Buluştu
Bu içerik 297 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Düzenlenen iftar programına AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Gül, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Enes Sincik, kadın kolları ve belediye personeli katıldı.
Bir lokantada düzenlenen İftar yemeğinde konuşan Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, şunları kaydetti: 
“Gölbaşı Belediyesi’nin çalışanları Gölbaşı’nın en büyük ailesi olma özelliğini sürekli korudu ve devam ettiriyor. Rabbim bu birliğimizi, dirliğimizi, beraberliğimizi ve huzurumuzu üzerinizden eksik etmesin. Ben bu ailenin reisi olarak nacizane haklı davanızda ve özel işlerinizde olsun resmi işlerinizde olsun her zaman tüm gücümle yanınızda olduğumuzu da olacağımı da belirtmek isterim. Elbette ilk başta söylediğim gibi haklı olmak kaydıyla. Bizler çalışmalarda planlayıcı olacağız sizler uygulayıcı olacaksınız. Ama esas sorumluluk sizlerde değerli arkadaşlar. Biz her zaman yükü almaya riski almaya elimizi taşın altına koymaya hazırız. Ama sizlerden de farklı gayretler bekliyoruz. Hiç kimseye 8 saatten fazla çalışın demiyoruz hiç kimseye gece gündüz çalışın da demiyoruz. Fazla mesai yapanlar zaten hakkını alıyorlar. Almak durumundalar bizler de vermek durumundayız. Bu sizin hakkınız ama çalışma saatlerinden de taviz vermeyelim. Bunu beklemek, istemek Gölbaşı halkı adına da bizim hakkımız. Ben hakkaniyet ölçüsünde elinizi vicdanınıza koyarak işlerinizi yaptığınızın inancındayım.  Bizler Gölbaşı halkının hizmetkârı olarak onlara hizmet vermeye devam edeceğiz.  Rabbim önümüze engel çıkarmasın, birliğimizi berberliğimizi ve gücümüzü artırsın. Gölbaşı halkına hizmet etmeyi bizlere nasip eylesin. Ramazana bizleri çıkartan rabbime şükrediyorum. Hep beraber huzur içerisinde mutluluk içerisinde Ramazan Bayramını da idrak etmeyi diliyorum. Nice bayramlara diyorum. Hepinize saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum. Geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Rabbim hepinizden razı olsun. Özel hayatınızda mutluluklar, işlerinizde başarılar diliyorum. Sağ olun, var olun. Ayrıca önümüzde bir seçim var. Bu seçimi benim seçimim gibi düşünerek oy kullanacaksınız, buraya atılan her oy bana atılmış bir oydur.  Hepinizi bu hafta Cuma namazından sonra Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın düzenleyeceği mitinge davet ediyorum.”
Birbirinden değerli 94 Aday adayının olduğu bir çatı altında siyaset yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten AK Parti Adıyaman Milletevkili İbrahim Halil Fırat, “Rabbim kısmet etti dört yıl il başkanlığı görevinde bulundum ve ardından milletvekili seçildim. 24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimde de yeniden aday göesterildim. He ne olursa olsun, ben değil biz varız. 94 arkadaşımız AK Partinin sadece bir siyasi parti olmadığını, dava partisi olduğunu çok iyi biliyorlar. O nedenle fitne, fasete fırsat vermeden mecliste eli çok güçlü bir Cumhurbaşkanımızı seçmek için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca hepinizi 1 Haziran Cuma günü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’in düzenleyeceği mitinge davet ediyorum.” Dedi.
Konuşmalardan sonra iftar açılıp, dualar edildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahta'da KYK Yurdu İnşaatında Sona Doğru Yaklaşılıyor
Kahta'da KYK Yurdu İnşaatında Sona Doğru Yaklaşılıyor
Adıyaman'da Galatasaray Taraftarlarından Şampiyonluk Kutlaması
Adıyaman'da Galatasaray Taraftarlarından Şampiyonluk Kutlaması