Aydın’dan AGC’ye Ziyaret

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya ve yönetimini ziyaret etti.

Aydın’dan AGC’ye Ziyaret
Aydın’dan AGC’ye Ziyaret
Bu içerik 310 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Ziyarette Dişkaya, Adıyaman ve ülke gündemine ilişkin TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ile sohbet etti.

Gazeteciler cemiyetini ziyaretten dolayı açıklama yapan  TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, “Bugün yapmış olduğumuz seçim programı doğrultusunda il başkanımız ve merkez ilçe teşkilatımız, belediye başkanımızla birlikte sahadayız ve şuan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya’yı ve yönetimini ziyarete geldik. Basın camiası bizim en yakın temasta bulunduğumuz, her daim yakın çalıştığımız meslek dalı buradaki gazeteci arkadaşlarımız da her an Adıyaman'ın her sorununda, her programında bir arada olduğumuz, birlikte hareket ettiğimiz ve hep birlikte yüreğimizin Adıyaman için attığı, yüreğimizin Türkiye için artığı güzel bir cemiyetimiz, ben kabullerinden dolayı teşekkür ederim. Hem Adıyaman sorunu ve ülke gündemindeki meseleleri, Adıyaman kamuoyu ile paylaşması konusundaki vazifelerinden dolayı kendilerini kutluyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren  Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya, “AK partimizin TBMM Başkanvekilimiz Ahmet Aydın, il başkanı, belediye başkanı ve yönetimdeki kişilerle cemiyetimizi ziyaret ettiler. Ben ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. 24 Haziran seçimlerinde başarılar diliyorum. Tabi temennimiz bu seçimlerin bugün olduğu gibi seçim akşamına kadar huzur ortamında bu seçimlerin sonlanmasıdır. Çalışmalarını yakından izliyoruz. Adıyaman en büyük sıkıntılarından bir tanesi Ankara’da bürokratların olmayışı diye serzenişte bulunuyoruz. Temennimiz o dur ki her ilimizden, her partiden seçilen milletvekillerine bulundukları partilerden zirveye kadar çıkmalarıdır. Bu Adıyaman’ı belli bir noktaya daha rahat taşır. Bu vesile ile Ankara’da TBMM Başkanvekilimiz Ahmet Aydın’ın, ilimizden çıkan bir vekilin, Cumhurbaşkanımızı temsil noktasında olması bizim için çok büyük bir avantajdır. Bunu bugüne kadar Adıyaman değerlendirebildi mi ben değerlendiremediği kanaatindeyim. Ama inşallah bu dönem kendilerinden bu konuda da daha yüksek bir performans bekliyorum. Adıyaman beklentileri bunlar, bu duygu ve düşüncelerle tüm katılımcılara teşekkür ederim” açıklaması yaptı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Dağdeviren'in  Eğitim ve Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Değerlendirmesi
Başkan Dağdeviren'in Eğitim ve Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Değerlendirmesi
Köylü Kadınlar
Köylü Kadınlar "Sosyeteye" Yeni Moda Getirecek