AK Parti Milletvekili Adayı Toprak’tan Adıyaman Belediyesi’ne Ziyaret

Adıyaman Belediyesini AK Parti Adıyaman ilçe yönetimi ve milletvekili adayı Muhammed Fatih Toprak, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret etti.

AK Parti Milletvekili Adayı Toprak’tan Adıyaman Belediyesi’ne Ziyaret
AK Parti Milletvekili Adayı Toprak’tan Adıyaman Belediyesi’ne Ziyaret
Bu içerik 242 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçim çalışmalarına  devam eden AK Parti Adıyaman milletvekili adaylarından Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman Belediyesi’niziyaret etti.

24 Haziran’da yapılacak olan 27. dönem milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den 3. sıra adayı olan Toprak, beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve AK Parti teşkilatıyla birlikte başkanlık makamında ziyaret ettiği Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ile sohbet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kutlu, 24 Haziran’da ülke olarak çok önemli bir seçime gideceklerini ve bu önemli seçim öncesi hep birlikte gece gündüz demeden çalışarak seçimden alınlarının akıyla ayrılacaklarını dile getirerek, “Adıyaman olarak hedefimiz, hem Başkanlık seçiminde yine Türkiye rekoru kırarak dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a en büyük desteği vermek, hem de milletvekilliğinde de 5 kardeşimizi birden meclise yollamaktır. Buna inancımız tam” şeklinde konuştu.

AK Parti Adıyaman milletvekili adayı Torak ise, her zaman yanlarında olan ve siyasi tecrübesini kendileriyle paylaşan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.

AK Parti Adıyaman milletvekili adayı Muhammed Fatih Toprak, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve beraberindeki AK Parti teşkilatı daha sonra belediye hizmet binasını gezerek, belediye çalışanlarıyla sohbet etti. Çalışanlardan 24 Haziran seçimleri için destek isteyen heyet, daha sonra Belediye Başkan Yardımcısı M. Said Kutlu ve meclis üyeleriyle de bir araya geldikten sonra seçim çalışmalarına devam etmek için belediyeden ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Dağdeviren'in  Eğitim ve Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Değerlendirmesi
Başkan Dağdeviren'in Eğitim ve Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Değerlendirmesi
Köylü Kadınlar
Köylü Kadınlar "Sosyeteye" Yeni Moda Getirecek