Miniklerden Yıl Sonu Etkinliği

Adıyaman Üniversitesi Kreşinde (ADYÜ Kreş) eğitim gören minik öğrenciler ve öğretmenleri tarafından 2017-2018 yıl sonu etkinlik programı düzenlendi.

Miniklerden Yıl Sonu Etkinliği
Miniklerden Yıl Sonu Etkinliği
Bu içerik 416 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllğ, eşi Nejla Gönüllü, Kreş Müdürü Mehmet Süzen, üniversite çalışanları ile kreş öğrencileri ve velileri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programın açılış konuşmasını Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü yaptı.

Rektör Prof. Dr. Gönüllü, "Üniversitemiz bünyesinde iki yıl önce kurulan kreşin gerek fiziki yapısı gerekse de eğitimci kadrosuyla tamamlandığını belirttiği konuşmasında "Binalar, içindeki insanlarla değer kazanır. Amacımız yarınlarımız olan çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamaktır. Bunun için uzman kadromuzu kurduk ve çalışmaya başladık. Zaman bizlere tecrübe de kazandırdı. Kreşimize ilgi de her geçen yıl artıyor. Ben buradan emeği geçen tüm kreş çalışanlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından kreşte yer alan yıldızlar ve afacanlar sınıfları gösteri yaptı. Çeşitli Türkçe ve İngilizce şarkıların yanı sıra minikler çeşitli dans gösterileri de yaptı. Miniklerin beğeni toplayan gösterisi hem eğlendirdi hem duygulandırdı.

Üniversite Devlet Konservatuvarı mezunlarından Müzik Öğretmeni Burak Didinbaş tarafından Adıyaman yöresine ait türkülerin yer aldığı mini konser ile devam eden programın ardından Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü tarafından solist ve müzisyenlere teşekkür belgesi takdim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da Fuhuş Operasyonu: 8 Gözaltı
Adıyaman'da Fuhuş Operasyonu: 8 Gözaltı
Eylül Bebek Yardım Bekliyor
Eylül Bebek Yardım Bekliyor