‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’nda Kapanış

‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’nda Kapanış

Adıyaman Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ programları muhteşem bir konserle kapandı.

‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’nda Kapanış
‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’nda Kapanış
Bu içerik 288 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

11 Ayın Sultanı Ramazan ayı dolayısıyla bu yıl da birbirinden değerli isimleri Adıyamanlılarla buluşturan Adıyaman Belediyesi, ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ programlarınıMilli Eğitim Müdürlüğü Korosunun muhteşem konseriyle tamamladı.
Ramazan ayı boyunca her akşam 22.00 ile 23.59 saatleri arasında Demokrasi Parkındaki alanda gerçekleştirilen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ etkinliklerinin son günüde Demokrasi Parkı’ndaki yerini alan kadın-erkek, genç-yaşlı yüzlerce vatandaş Adıyaman’daki çeşitli okullarda görev yapan müzik öğretmenleri ile çeşitli üniversitelerin konservatuarlarında okuyan öğrenciler tarafından oluşturulan Milli eğitim Müdürlüğü Korosu’nun konserini dinledi.
Mahmut Yıldırım’ın seslendirdiği birbirinden güzel şarkı ve türkülere eşlik eden vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilen konser sonunda sahneye çıkan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, program boyunca emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederek, programa katılan Vali Yardımcıları Ayhan Akbay ile Adem Kaya’yı sanatçılara hediye ve katılım belgesi takdim etmeleri için sahneye davet etti.
Program sonunda davetliler düzenlenen etkinliklerden dolayı Başkan Kutlu ve ekibini alkışladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Adayı Kırmızı:
Başkan Adayı Kırmızı:"Adıyaman Hasret Kaldığı Hizmetlere Yeniden Kavuşacaktır"
AK Parti Teşkilatı
AK Parti Teşkilatı "Mahalle Buluşmaları" Aralıksız Devam Ediyor