Advert

Üniversite Çalışanları İftarda Buluştu

Adıyaman Üniversitesi Akademik ve idari çalışanları, Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’nün ev sahipliği yaptığı iftar yemeğinde bir araya geldi.

Üniversite Çalışanları İftarda Buluştu
Bu içerik 107 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Üniversite yemekhanesinde düzenlenen iftar yemeğine Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Seyit Temir, Prof. Dr. Hasan Solmaz, Genel Sekreter Doç. Dr. Mehmet Kaygusuzoğlu, Üniversite Akademik ve idari çalışanları ile aileleri katıldı.

İftar yemeğine katılan çalışanlar ve aileleri ile tek tek selamlaşan Prof. Dr. Gönüllü, idrak edilecek olan Ramazan Bayramının bereket, sağlık ve huzur getirmesini diledi.

Prof. Dr. Gönüllü, “Adıyaman Üniversitesi ailesi olarak birlik ve beraberliğimizin göstergesi olarak iftar yemeğinde buluştuk. Bu mübarek Ramazan ayında bizleri aynı sofranın etrafında kardeşçe birleştiren Rabbimize hamdolsun. Bu tabloya katkı sunan tüm Adıyaman Üniversitesi ailesi mensuplarına teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimizin daha da artarak devam etmesi temennisi ile bu mübarek günlerin, siz değerli mesai arkadaşlarıma ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin İlk Siyah Nohut’u Katran Geliyor
Türkiye'nin İlk Siyah Nohut’u Katran Geliyor
Buğday Hasadı Devam Ediyor
Buğday Hasadı Devam Ediyor