Advert

Apaziz Türbesindeki Cem’de Bozkurt’ta Yoğun İlgi

Adıyaman'da Apaziz Türbesinde gerçekleşen Cem’de İyi Parti Adıyaman Milletvekili Adayı Mahmut Bozkurt, vatandaşların yoğun ilgisini gördü.

Apaziz Türbesindeki Cem’de Bozkurt’ta Yoğun İlgi
Bu içerik 634 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Bozkurt’u gören vatandaşlar, ceme katıldığı için mutlu olduklarını belirttiler. Vatandaşlar, Bozkurt'un Adıyaman için daha önceki milletvekilliği yıllarında yaptığı hizmetleri bildiklerini ve 24 Haziran seçimlerinde tekrar seçileceğinden hiç şüpheleri olmadığını ifade ettiler.

Apaziz Anma etkinlikleri kapsamında gerçekleşen programa İyi Parti Adıyaman Milletvekili Adayı Mahmut Bozkurt, siyasi parti milletvekili adayları, Dede Aziz Türbesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Zeki Akdağ ve vatandaşlar katıldı.

Alevi dedesi Garip Bozkurt’un önderliğinde gerçekleşen cem'de vatandaşlar, duygu dolu anlar yaşadı.

İyi Parti Adıyaman Milletvekili Adayı Bozkurt, vatandaşların sorunlarını dinledi ve çözümü konusunda elinden geleni yapacağını belirtti.

Milletvekili olduğunda Adıyaman’a hizmet için elinden gelen her şeyi yapacağını belirten Bozkurt, 20-21 dönem milletvekilliği döneminde birçok hizmet yaptığını ve Adıyaman’ın kaderini değiştirmek için geldiğini sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASGEM’de Sona Doğru
ASGEM’de Sona Doğru
Adıyaman Kavga: 1 Yaralı, 4 Gözaltı
Adıyaman Kavga: 1 Yaralı, 4 Gözaltı