Adıyaman 1954 Spor’da Sezon Hazırlıkları

Adıyaman’da devam eden birinci kamp döneminde oynanan hazırlık maçlarında Yeni Malatya U21 takımıyla karşılaşan Adıyaman 1954 spor ilk maçı 1-0, ikinci maçı ise 5-1 kazandı.

Adıyaman 1954 Spor’da Sezon Hazırlıkları
Adıyaman 1954 Spor’da Sezon Hazırlıkları
Bu içerik 385 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Bu yıl yeniden Türkiye futbol federasyonu 3. Liginde mücadele edecek olan Adıyaman 1954 Spor’da ilk kamp dönemi Adıyaman üniversitesi stadyumunda günde iki antrenmanla devam ediyor.

Sabah ve akşam yapılan çalışmalarda dayanıklılık, fizik-kondisyon, güç depolama ve koordinasyon çalışmalarının yanısıra istasyon ve çift kale maçları yapılıyor. 
Adıyaman’da 5 ağustos tarihine kadar devam edecek 1. kamp dönemi içerisinde yapılan hazırlık maçlarında yeni transfer edilen oyuncular arasında uyum sorunu ortadan kaldırılmaya çalışılırken, diğer yandan da takımın iskeleti oluşturulmaya çalışılıyor. Denenmeye alınan futbolcular hazırlık maçlarında teknik heyet tarafından dikkatle izlenirken, maçlar video ile kaydedilerek, analiz programlarına yükleniyor ve daha sonra teknik ekibe rapor olarak sunuluyor. 
Birinci kamp dönemindeki çalışmalar ve 8 ağustos tarihinde Kızılcahamam’da düzenlenecek olan 2. kamp programı hakkında bilgi veren Teknik direktör Cahit Erçevik, “Takımımız çok genç ve diri oyunculardan kurulmaya başlandı. Yeni gelecek isimler de mutlaka olacak. Başkanımız bu konuda bize çok yardımcı oluyor. Mümkün olduğu kadar Adıyaman’a en layık takımı oluşturacağız. Buradaki hazırlıklarımız yoğun tempoda devam ediyor. Günde sabah ve akşam iki idman yapıyoruz, hazırlık maçları oynuyoruz. Denemeye aldığımız oyuncular var onlarla ilgili raporlar oluşturuyoruz. 5 Ağustos tahinde buradaki çalışmalarımız sona erecek. 3 günlük aranın ardından takım yeniden toplanacak ve Kızılcahamam kampımız başlayacak. Bu hazırlık kamplarımız sonrasında diri, 90 dakika hırsla mücadele edecek, taraftarlarımızı heyecanlandıracak bir takım ortaya çıkacaktır. Şu an her şey yolunda. Başta başkanımız ve yönetimimize bize gösterdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Taraftarlarımız da hem antrenmanlarda hem de hazırlık maçlarında bizleri sürekli izliyorlar, destekliyorlar. Onları mutlu etmek de bize düşüyor. İnşallah hep birlikte bunu başaracağız” diye konuştu. 
Adıyaman’daki hazırlık kampı programı içerisinde Yeni Malatya U21 takımıyla iki maç yapan Adıyaman 1954 spor ilk maçı 1-0, ikinci maçı da 5-1 kazandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 Aylık Bebeği Cami Avlusuna Bıraktılar
2 Aylık Bebeği Cami Avlusuna Bıraktılar
Gölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 Yaralı
Gölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 Yaralı