Mttb Genel Başkanı Kayseri Milletvekili Karayel’den Üniversiteye Ziyaret

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Genel Başkanı Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Üniversiteyi ziyaret ederek, Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ile bir araya geldi.

Mttb Genel Başkanı Kayseri Milletvekili Karayel’den Üniversiteye Ziyaret
Mttb Genel Başkanı Kayseri Milletvekili Karayel’den Üniversiteye Ziyaret
Bu içerik 801 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Üniversite ile ilgili bilgi alarak incelemelerde bulunan Milletvekili Karayel, "Görüyorum ki Adıyaman Üniversitesi kendinden önce kurulan birçok üniversiteden daha da ileride. İnşallah bu gelişimin ve büyümenin devamı gelir." dedi.

Ziyarette Üniversite Merkez Külliyesinde inşa edilen Adıyaman Evi, Minyaman Çarşısı, ADYÜ Kale, Perre Antik Kenti, Nemrut Dağı gibi alanları gezme fırsatı bulan Milletvekili Karayel, "Adıyaman Üniversitesini ziyaret eden bir insanın Adıyaman’ın tüm tarihi değerlerini görme şansı yakalayabileceğini düşünüyorum. Adıyaman'ın neredeyse bütün tarihi alanları burada yeniden inşa edilmiş. Bunlar gerçekten büyük emek harcanarak hazırlanan çalışmalar. Başta Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü Hocam olmak üzere emeği geçen herkesin ellerine sağlık diyorum." şeklinde konuştu.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Milli Türk Talebe Birliği Genel Başkanı Kayseri Milletvekilimiz İsmail Emrah Karayel’in üniversitemize yapmış olduğu ziyaret bizleri ziyadesiyle memnun etti. Kendilerine üniversitemizi gezdirdikten sonraki müspet görüş ve düşünceleri ise bizi daha da ziyadesiyle memnun etti. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bizim amacımız ADYÜ'yü yerelde sadece Adıyaman'ın değil ulusal ve uluslararası camiada Türkiye'nin parlayan Üniversitelerinden biri yapmaktır. Bu maksatla Üniversitemizde yapmış olduğumuz her yatırım ve hizmet özelde öğrenci ve çalışanlarımıza olduğu kadar, genelde Adıyaman ve ülkemize yapılan bir yatırım ve hizmettir. Bu düşüncelerle çalışıyor ve gayret ediyoruz. Bu şekilde de çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman’da 23 Nisan Coşkusu Renkli Görüntülere Sahne Oldu
Adıyaman’da 23 Nisan Coşkusu Renkli Görüntülere Sahne Oldu
Kahta’da 23 Nisan Coşkusu
Kahta’da 23 Nisan Coşkusu