Adıyaman Belediyesi’nden Maraşlılar Camiine Abdesthane ve WC

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Maraşlılar Camiine yaptırılan abdesthane ve WC inşaatında sona gelindi.

Adıyaman Belediyesi’nden Maraşlılar Camiine Abdesthane ve WC
Adıyaman Belediyesi’nden Maraşlılar Camiine Abdesthane ve WC Redaktör
Bu içerik 142 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Adıyaman Belediyesi, il merkezindeki ibadethanelerin sorunlarını gidermeye devam ediyor. Daha önce de birçok ibadethanenin ihtiyaçlarını karşılayan Adıyaman Belediyesi, Maraşlılar Camii cemaatinin talepleri üzerine başlattığı abdesthane ve WC inşaatında sona yaklaştı.

Konu ile ilgili bilgi veren yetkililer, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Yeşilyurt Mahallesinde bulunan ve 1983 yılında inşa edilen Maraşlılar Camiinde yıpranan abdesthane ve WC yerine yenisinin yapıldığını dile getirdi. Mahalle sakinleri ve cami cemaatinin talebi üzerine gerçekleştirilen çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanarak hizmete sunulacağını da sözlerine ekleyen yetkililer, ibadethanelerin ihtiyaçlarını gidermeye devam edeceklerini belirtti.

Adıyaman Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren cami cemaati ile mahalle sakinleri ise Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya ve ekibine teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da Ekmeğe Zam
Adıyaman'da Ekmeğe Zam
150 Ülkede ve Adıyaman’da Temizlik Günü
150 Ülkede ve Adıyaman’da Temizlik Günü