Milletvekili Toprak: "Gazetecilik Onurlu Bir Meslektir"

Milletvekili Toprak: "Gazetecilik Onurlu Bir Meslektir"

21 Ekim Dünya Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, "Toplumun haber alma ihtiyacını karşılayan ve yol gösterici yönüyle demokrasinin güçlenmesine katkıda bulunan gazetecilik, onurlu ve gurur verici bir meslektir." dedi.

Milletvekili Toprak:
Milletvekili Toprak:
Bu içerik 409 kez okundu.

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Toprak, mesajında şu görüşlere yer verdi:

"Ülke ve Dünya gündemini, gelişmeleri anında kamuoyuna aktaran, halkın duygularını dile getiren ve sorumluluk gerektiren gazetecilik, büyük bir fedakârlıkla icra edilen onurlu bir meslektir. Meslek etiğinden taviz vermeden zor şartlar altında canla başla çalışan gazetecilerin özverili çalışmaları herkesçe takdir edilmiştir. İnanıyorum ki gerçek anlamda emeğinin hakkını veren gazetecilerimiz, milletimizin kardeşliği ve devletimizin bütünlüğünü korumak için her zaman büyük bir çaba içerisinde olmuş ve olmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle basın etiğine bağlı kalmak suretiyle ülkemizin demokrasi standartlarının artmasına, kalkınmasına ve güçlenmesine katkı sağlayan, sorunların dile getirilmesi ve çözüme kavuşturulması noktasında bizlere yardımcı olan tüm medya mensuplarımızın Dünya Gazeteciler Günü'nü kutluyor, kendilerine başarılar diliyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman’da “Milli İstihdam Seferberliği” Başladı
Adıyaman’da “Milli İstihdam Seferberliği” Başladı
Lise Öğrencilerinden Kan Bağışı Kampanyası
Lise Öğrencilerinden Kan Bağışı Kampanyası