“Kaymakam Aksoy’a Veda Yemeği”

“Kaymakam Aksoy’a Veda Yemeği”

Ankara’nın Beypezarı Kaymakamlığına atanan Gölbaşı Kaymakamımız Can Aksoy için ilçede veda yemeği düzenlendi.

“Kaymakam Aksoy’a Veda Yemeği”
“Kaymakam Aksoy’a Veda Yemeği”
Bu içerik 267 kez okundu.

 

İçişleri Bakanlığının, Mülki İdare Amirleri Atama ve Yer Değiştirmesi Kararnamesi ile Beypazarı Kaymakamlığına atanan Aksoy’a, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir tarafından veda yemeği verildi.
Veda yemeğinde konuşan Belediye Başkanı Yusuf Özdemir: “Saygıdeğer kaymakamım;bizim için Can Aksoy demek kardeşlik demek, dert ortağı demek, yoldaşlık demek, mücadele demek,azim demek ,adalet demek. Can Aksoy demek, çalışkanlık, alçak gönüllülük, dava adamlığı demek.Bu dava elçiyi hizmette,şefkatte,merhamette görenlerin davasıdır.Sayın kaymakamımız Can Aksoy beyefendi de böyle bir dava adamıdır.Sayın Kaymakamımız zamanın,mekanın ve makamın ötesinde bir anlayışla hırsını vatan sevdasına,nefsini kalbine,öfkesini hizmet aşkına feda eden bir dava adamıdır.Sayın kaymakamımız Asım’ın neslini yetiştirme yolunda çalışan,büyüklenen değil büyüklerine hizmet eden,halka hizmeti hakka hizmet kabul eden bir dava adamıdır.Bir kaymakam düşününki gece demez,gündüz demez,bayram demez,seyran demez,tatil demez çalışır. Kimseden de korkusu yoktur, çekincesi yoktur. Şahsım olarak böyle bir insanla çalışmanın gururu içerisinde oldum.Sayın kaymakamım ileride daha büyük görevlerde yine buluşmak dileğiyle yolunuz açık olsun, ilçemize yaptığınız çalışmalar için hemşerilerim adına sizlere teşekkür ediyorum.”dedi. 
Düzenlenen veda yemeği programında konuşan Kaymakamımız Aksoy, 1 yılı aşkın bir süredir ilçede görev yaptığını ve kısa zamanda çok iş yapmak için çalıştığını söyledi. 
Gölbaşı’nın ekonomik ve sosyal yapı olarak birçok il ve ilçeden daha iyi olduğunu vurgulayan Aksoy, "13 aya yakın birlikteliğimiz oldu. Sürpriz bir şekilde ayrılıyoruz. Genelde süreç yaz aylarında devam eder. Ben buraya Sivas Vali Yardımcılığından geldim. Geldiğimizde Güneydoğu tecrübem çok yoktu. Gölbaşı’nda kurumların herkesle işbirliği ve saygı sevgi içerisinde beraber çalıştığını gördüm. Bir yılım en hızlı bir şekilde burada geçti. Kurumlar iyi işlerse kaymakamlığın da daha rahat ettiğini gördüm. Yaşadıkları yeri kaliteli ,daha iyi bir şekilde,hayattan zevk alacak şekile getiren Sayın Belediye Başkanımızın başarılı çalışmasına şahit oldum.Ben,benden önce çalışan tüm kaymakam abilerimize ,ilde onlara destek veren tüm valilerimize ,bütün çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.Bizlere her zaman destek olan,uyumlu çalışma dönemi geçirdiğimiz,bizleri kırmayan belediye başkanımıza,uyumlu şekilde çalıştığımız garnizon komutanımıza,adliyeden hakim,savcı ve mesai arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.Onlarla beraber huzurlu çalışma dönemi geçirdik.Esnaf ve zanaatkar arkadaşlarımıza ,ziraat odamıza ,STK’larımıza da çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Konuşmalardan sonra Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, ilçede yaptığı hizmetlerden dolayı plaket ile Kaymakam Can Aksoy’un üzerine fotoğrafı işlenmiş Gölbaşı Gölü fotoğrafı takdim edildi. 
Gölbaşı Kaymakamı Can Aksoy onuruna bir restoranda düzenlenen veda yemeğine Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Garnizon Komutanı Bekir Gaznevi, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Koçyiğit, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Sarıgül, İlçe Jandarma Komutanı Erdinç Ağcakoyunlu, Harmanlı Belediye Başkanı Ahmet Değirmenci, İlçede görevli hakim ve savcılar, Belören Belediye Başkanı Mahmut Turan, Balkar Belediye Başkanı Orhan Orhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, İlçe Müftüsü Abdullah Yıldırım, daire amirleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, STK temsilcileri, köy ve mahalle muhtarları katıldı.Kaymakamımız Can Aksoy misafirlerle tek tek vedalaştıktan sonra program sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tutdere:''Tütün Üreticileri Hiçbir Sıkıntı Duymaksızın Ürünlerini Satacak''
Tutdere:''Tütün Üreticileri Hiçbir Sıkıntı Duymaksızın Ürünlerini Satacak''
Milletvekili Toprak’tan Nevruz Bayramı Mesajı
Milletvekili Toprak’tan Nevruz Bayramı Mesajı