Antrenörlerle Yılsonu Değerlendirme Toplantısı

Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev yapan antrenörlere yönelik düzenlenen 2017 - 2018 sezonu yılsonu Değerlendirme ve Planlama toplantısı İl Müdürü Fikret Keleş başkanlığında yapıldı.

Antrenörlerle Yılsonu Değerlendirme Toplantısı
Antrenörlerle Yılsonu Değerlendirme Toplantısı
Bu içerik 227 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İl Müdürü Fikret Keleş, Şube Müdürleri ve Tesis Amirlerinin de hazır bulunduğu toplantıda Antrenörlere branşlarla ilgili çalışma programları ile İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetleri, sosyal sorumluluk projeleri, ulusal ve uluslararası dereceler, gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi ile ilgili 42 spor branşında son üç yılın spor verileri ve sporcu istatistikleri ile genel lisanlı sporcu sayısı cinsiyete göre ve faal sporcu sayısı verileri, faal sporcu sayısı, okul sporları genel bazda sporcu verileri, takım bazında ve ferdi bazda sporcu verileri, il spor merkezleri ile engelli spor merkezleri sporcu verileri hakkında AR-GE birimimiz tarafından seminer verilerek sporcu statikleri hakkında değerlendirme toplantısının yapıldığını söyledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde aktif olan spor branşlarının yıl boyunca yaptıkları faaliyetlerin değerlendirildiğini belirten İl Müdürü Keleş: “Yapılan değerlendirme sonucunda gerek yerel gerekse de ulusal düzeyde sportif başarının arttığını görüyoruz. Ayrıca ilin genç nüfusuna göre lisanslı sporcu sayısındaki artış bizleri mutlu ediyor. Adıyaman’ın bir spor şehri olması yönünde büyük hedeflerimiz var. İlimize yapılan spor yatırımlarımızın tamamlanmasıyla birlikte hem Adıyaman kazanacak hem de ülke sporuna yetiştirdiğimiz sporcularla katkıda bulunacağız. Dolayısı ile bizlerde gençliğin enerjisine ve hızına yetişebilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmak zorundayız. Ben önümüzdeki spor sezonunda da artan bir performans ile başarılarımıza yeni başarılar ekleyeceğimize ve antrenörlerimizin bu konuda daha fazla gayret göstereceğine inanıyorum. Şimdiden hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yıldırım, Belediye Personeliyle İftarda Buluştu
Başkan Yıldırım, Belediye Personeliyle İftarda Buluştu
Kahta'da Tüfekle Vurulan Muhtar Hayatını Kaybetti
Kahta'da Tüfekle Vurulan Muhtar Hayatını Kaybetti