Malazgirt Anaokulu İdarecilerinden Belediyeye Teşekkür

Adıyaman’da eğitimin kalitesini arttırma adına üzerine düşen görevleri yerine getiren Adıyaman Belediyesi, eğitimcilerden ve velilerden takdir görüyor.

Malazgirt Anaokulu İdarecilerinden Belediyeye Teşekkür
Malazgirt Anaokulu İdarecilerinden Belediyeye Teşekkür
Bu içerik 609 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Adıyaman’da eğitim kalitesinin artması için okullardan gelen her makul talebe ivedi şekilde cevap veren belediye, okullara verdiği desteklerden dolayı okul müdürleri, öğretmenler ve velilerden takdir görüyor.

Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun göreve gelmesinden sonra eğitim kurumlarından gelen taleplere anında cevap veren belediye, her eğitim öğretim yılında okulların talepleri doğrultusunda bahçe düzenlemesi, bank ve çöp kovası gibi temel ihtiyaçlarını karşılıyor.

-Belediyeden, İhtiyaçlarımıza İvedi Şekilde Cevap Buluyoruz

İhtiyaçları karşılanan okullardan bir tanesi olan Malazgirt Anaokulu idarecileri, okulun bahçesinin düzenlemesini ve peyzajını yapan Belediyeye desteklerinden dolayı teşekkür etti. Okul Müdürü Mikail Çelik, okul yönetimi ve veliler adına hazırladığı plaketi Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu adına Başkan Yardımcısı M. Said Kutlu’ya takdim etti.

Okulda gerçekleştirilen bir programla takdim edilen plaket öncesi kısa bir konuşma yapan Okul Müdürü Çelik, ihtiyaç duydukları her zaman yanlarında gördükleri Belediyeye ve Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.

İl dışında olmasından dolayı katılamayan programa katılamayan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu adına plaketi alan Belediye Başkan Yardımcısı M. Said Kutlu ise yaptığı konuşmada, Adıyaman Belediyesi olarak her zaman eğitime destek verdiklerini ve bundan sonra da bu desteklerinin süreceğini dile getirdi.

Programa İl Emniyet Müdürü Metin Alper, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ve Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri de katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yıldırım, Belediye Personeliyle İftarda Buluştu
Başkan Yıldırım, Belediye Personeliyle İftarda Buluştu
Kahta'da Tüfekle Vurulan Muhtar Hayatını Kaybetti
Kahta'da Tüfekle Vurulan Muhtar Hayatını Kaybetti