Advert

AK Parti İl Başkan Dağtekin:"Süleyman Kılınç Güzel Bir Çıkış Yaptı"

Yerel seçimler için geri sayım sürerken AK Parti Adıyaman’da sahada çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, seçim çalışmalarını değerlendirdi.

AK Parti İl Başkan Dağtekin:
AK Parti İl Başkan Dağtekin: Redaktör
Bu içerik 1424 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, PHA’ya yaptığı açıklamada, AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç’ın güzel bir çıkış yaptığını söyledi. Kılınç’ın toplumda bir karşılığı olduğunu belirten Dağtekin,” İnsanlar seviyor, sayıyor.” dedi.

-"KILINÇ, PROJELERLE GELİYOR"

 Dağtekin şöyle devam etti:

“Kendisinin hazırladığı plan, projeler var. Bunlarla ilgili belli bir yapıya gelmiş olan, genel olarak bir kısmı görünmüyor ama artık proje aşaması bitmiş projeler. Mesela bizim ‘vadiyaman’ şehir parkları şeklinde oluşacak olan mekânları belli bir seviyeye getirmişiz. Eğriçay onu inşallah tamamlamaya yönelik çalışmamız olacak. Karayollarıyla ilgili ciddi çalışmalar yapılmış ve iktidar olduğumuz için, iktidarda devamlılık esastır, bir birimizi inşallah tamamlayarak daha iyi götüreceğiz.”

-"AK PARTİ STK’LARI BOŞ BIRAKMIYOR"

 31 Mart’taki seçimlere ilişkin Merkez İlçe Başkanlığı’nın özellikle çok ciddi sandık çalışması yaptığını vurgulayan Dağtekin, şunları kaydetti:

“çalışmaları biz birinci etapta mahalleleri tek tek gezerek teşkilatımızla tanıştırıyoruz. Teşkilatımızı tanıyıp sokra kendi mahallesiyle ilgili sorunları tespit ve bizim çözümle ilgili plan programımıza onu dâhil etmeyle ilgili çalışma içerisindeyiz. Ayrıca STK'ları hiç boş bırakmadık. Bütün STK'ları tek tek gezerek onlarla adayımızı yeniden buluşturmak, Allah nasip ederse katkıları ne olur belediyle ilgili, kendilerinin çözüm önerilerini nelerdir? gayretindeyiz. Aslında toplumun buluştuğu yer STK'lardır. STK'larla ilgili çok ciddi çalışmalar yaptık. Ayrıca bürokrasiyle ilgili çalışmamızı sürdürüyoruz ve bütün birimleri sıraya koyarak müdürlüklerimizi gidip oradaki kardeşlerimizle de buluşup onları da yine çalışmalarımıza dahil etmek istiyoruz. Aslında biz AK Parti olarak teşkilatlar nezdinde örgütlü bir yapıyız. Bugüne kadar kazandığımız seçimlerin temelinde birlik beraberlik içerisinde azimle, kararlılıkla çalışmamız yatıyor. Ayrıca birlik beraberliğimiz hiçbir partiye nasip olmaz. Belediye başkanımız, adayımızla birlikte nereye gitsek hiçbir zaman geri durmuyor. Birlikte gidiyoruz, birlikte dolaşıyoruz. Bunu bir nefis meselesi değil nasip meselesi olarak gören bir yapımız var.”

-"AK PARTİ, YAYLAKONAK’TA İDDİALI!"

Yaylakonak Belde Belediye Başkanı Hasan Karakaya’nın AK Parti rozetini takmasını da değerlendirdi.

“Dün ayrı bir güzellik yaşandı. Hasan Karakaya Yaylakonak'ta CHP’den istifa ederek bizim partimize katıldı.” diyen Dağtekin, Yaylakonak için iddialı konuştu.

Dağtekin, Yaylakonak Beldesi’nde seçimleri alacaklarını dile getirdi. Dağtekin, şu ifadeleri kullandı:

“Yaylakonak aynı zamanda yüzde 90 üzerinde Alevi olan kardeşlerimizdir. Bizim oradaki oyumuz 10. Yani orada 652 oyla seçilmiş Hasan Bey. Biz AK Parti olarak 10 oy alabilmiştik. Böyle stratejik bir yer. Bu kardeşlerimiz dün partimizi doldurdular ve partimize katılım yaptılar. Bu da Adıyaman'ın yüzde 25'i Alevi olan nüfusumuzun bu konudaki farklı katılım birbirimize bağlanmasıdır. Sosyal noktada bir sıkıntımız yok. Kardeş olarak diyaloglarımız var, ilişkilerimiz var ama oy bakışı yönünde sıkıntılar vardı partimiz noktasında. Bu da bittikçe inşallah partimizde farklı bir kapıyı aralayacak. Yaylakonak’ı büyük bir ihtimalle kazanmış olacağız.”

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı