Advert

AK Parti Milletvekili Ahmet Aydın, Seçim Bölgesinde

AK Parti Genel Merkez Disiplin kurulu başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’ın Adıyaman’da kendi oy kullandığı Sümerevler Mahallesindeki, AK Parti sandık yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

AK Parti Milletvekili Ahmet Aydın, Seçim Bölgesinde
AK Parti Milletvekili Ahmet Aydın, Seçim Bölgesinde Redaktör
Bu içerik 1026 kez okundu.

Sümerevler mahallesinde düzenlenen toplantıya AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti Kadın kolları başkanı Perihan Gümüş ve sandık yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Organize ve programlı bir şekilde çalışmaların devam ettiğini belirten AK Parti Merkez ilçe başkanı Mustafa Alkayış; “Sandık seçimin adeta kalbi gibidir. Bu vesileyle sandık bazlı çalışmalarımızı sıkı bir şekilde sürdürüyoruz. Bugün milletvekilimiz, il başkanımız ve kadın kolları başkanımız ile birlikte Sümerevler mahallesi AK Parti sandık yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldik. AK Partide oturtulmaya çalışılan yeni sistem sayesinde çalışmalarımız daha hızlı, daha düzgün ve çok güzel bir iletişim ağı oluştu. İnşallah son güne kadar aynı tempoyla devam edip seçimi en güzel şekilde sonuçlandıracağız. Bizleri bu akşam misafir eden Sümerevler mahallesi sandık yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

-"31 MART'A KADAR AYNI TEMPODA DEVAM"
31 Mart tarihine kadar her günü en iyi şekilde değerlendirmek adına seçim çalışmalarına devam ettiklerini belirten AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin; “Partimiz tarafından bu yıl uygulamaya konulan ve Adıyaman’da başarılı bir şekilde sürdürülen sandık bazlı çalışma kapsamında bugün Sümerevler mahallemize misafir olduk. Birlikte yapmış olduğumuz istişare toplantısında ortaya çıkan sonuç bizleri mutlu ediyor. Çünkü şu anda herkes kendi  seçim bölgesinde, görev alacağı sandık başında neler yapacağını, nelere dikkat edeceğini iyi kavramış durumdalar. İnşallah aynı tempoda 31 Mart tarihine kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Görev alan, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

-"ÇALIŞMALAR PROGRAMLI SÜRÜYOR"
Çalışmaların programlı ve yoğun bir şekilde devam ettiğini dile getiren Aydın; “Ülkemiz için önem arz eden bir seçim sürecinin içerisindeyiz. Adıyaman merkezde adayımız belirlenmiş olup, ilçelerimiz ise en sıka sürede belirlenecektir. Ancak AK parti olarak bizler her zaman yarın bir seçim olacakmış gibi hazırlıklıyız ve 31 Mart tarihinde yapılacak olan belediye başkanlığı seçimi öncesi yeni seçim sistemi programı doğrultusunda çalışmalarımız devam ediyor. Merkez ilçe teşkilatımız bu konuda çok iyi bir çalışma sergileyerek Köy başkanları, mahalle başkanları, sandık başkanları ve sandık başında yer alacak sandık müşahitlerini tayin ederek koordineli bir şekilde çalışmaya başladılar. İl başkanımız, belediye başkan adayımız, ilçe başkanımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve meclis çalışmalarından artan zamanda da ben ve diğer milletvekili arkadaşlarımız Adıyaman’a gelerek çalışmalara, ziyaretlere ve toplantılara bizzat iştirak ediyoruz. Bugünde yine teşkilatımızın hazırlamış olduğu program kapsamında kendi seçim bölgem olan 1300 nolu sandık kurulu üyelerimizle bir araya geldik, onların varsa sorunlarını, görüşlerini dinledik. Ortaya koymuş olduğumuz bu sistemli seçim çalışması bu seçimde bizlere çok daha iyi sonuçlar vereceğinden eminim.  Partimiz çatısı altında yer alan herkes görev beklemeden kendi çapında üstüne düşeni yapmalıdır. 31 Mart akşamı Adıyaman’da yeni bir zafere imza atacağız İnşallah. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı