Advert

Milletvekili Fırat'tan 10 Ocak Çalışan Gazetecilerin Günü Mesajı

AK Parti Adıyaman Milletvekilimiz İbrahim Halil Fırat, 10 Ocak Çalışan Gazetecilerin Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Fırat'tan 10 Ocak Çalışan Gazetecilerin Günü Mesajı
Milletvekili Fırat'tan 10 Ocak Çalışan Gazetecilerin Günü Mesajı Redaktör
Bu içerik 355 kez okundu.

AK Parti Adıyaman Milletvekilimiz İbrahim Halil Fırat, 10 Ocak Çalışan Gazetecilerin Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
"Birçok mesleğin kendine özgü zorlukları vardır. Fakat gazetecilik, gerçekten fedakârlık gerektiren bir meslektir. Günü yok, saati yok." diyen Fırat, şu ifadeleri kullandı:

"Gazeteciler, hafta sonu, bayram demeden ailelerinden, sevdiklerinden ayrı bir şekilde soğuğa, sıcağa aldırmadan her koşulda, halkın bilgi alma özgürlüğünü sağlamaya çalışarak, görevlerini özveriyle yerine getirmektedirler. Bu zorluklar karşısında hiçbir zaman yılmadan, elinden geldiğince, doğru haber yaparak, toplumun tüm kesimlerine ulaşmaya çalışan gazetecilerimizi kutluyorum. Bizler de gazetecilerimizin tüm haklarının korunması, iyileştirilmesi, rahat, bağımsız ve tarafsız bir şekilde görev yapması için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Tüm basın mensuplarımızın, her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Bu vesileyle, basın ahlâk ve meslek ilkelerine bağlı olarak, toplumun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması gibi önemli bir görevi yerine getiren, başta Adıyaman ilimizdeki gazeteci kardeşlerim olmak üzere, tüm ülkemizdeki gazeteci kardeşlerimin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en kalbi duygularımla kutluyor, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı