Advert

AK Parti İlçe Başkanı Alkayış'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı yayımladı.

AK Parti İlçe Başkanı Alkayış'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
AK Parti İlçe Başkanı Alkayış'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Redaktör
Bu içerik 535 kez okundu.

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, demokrasinin temel taşlarından olan basının, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracı olduğunu söyledi .

Basının kurumlarla bireyler arasında bilgi akışını sağlayarak, demokrasinin korunmasında önemli bir görev üstlendiğini belirten Alkayış, şöyle devam etti:
 
"Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsız, objektif, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazetecilerimiz, günün her saatinde ve zor şartlarda, sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevi yerine getirmektedirler.
 Ülkemizin ve ilimizin sorunlarının kamuoyuna aktarılmasında ve etkin çözüm önerileriyle toplum düzeninin daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basın mensuplarımızın yorum ve görüşleri bizlere çalışmalarımızda önemli faydalar sağlamaktadır.    
 Bu duygularla ilimiz genelindeki tüm medya mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, aileleriyle birlikte daha nice senelere sağlık, mutluluk ve başarılara erişmelerini dilerim" 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı