Advert

Aydın:”Gazetecilerin Önemi Tartışılmaz”

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Aydın:”Gazetecilerin Önemi Tartışılmaz”
Aydın:”Gazetecilerin Önemi Tartışılmaz” Redaktör
Bu içerik 501 kez okundu.

Aydın, mesajında şunları kaydetti:
“Her zaman kamuyounu bilgilendirmek ve aydınlatmak için görevlerinin başında olan basın mensuplarının ‘’Çalışan Gazeteciler Günü’nü’’ tebrik ediyorum.
Dünyanın, bölgemizin ve ülkemizin yaşadığı her sıcak gelişmeyi bizlere aktarma noktasında olsun, kamuoyunu açıklıkla her konu ve her hadiseden bilgilendirme noktasında olsun basının ve gazetecilerin önemi tartışılmazdır.
Dinamizmini ve gücünü hiç bir zaman kaybetmeden, her gün ve her an haber peşinde hiç bir zorluktan kaçınmayarak görev yapmak her meslekte bulunan bir özellik olmamıştır. Bu manada; bu anlamlı görevin kıymetli mensupları da her daim milletimiz ve insanlık nezdinde en güzide yerlerini muhafaza etmişlerdir.
Büyük bir azim, özveri ve gayretle mesleklerini her türlü zorluğa karşı ifa etmekten hiçbir zaman vazgeçmeyen değerli basın mensubu kardeşlerimin ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’nü tebrik ediyor, kendilerine ve ailelerine sağlık ve başarılar temenni ediyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman Üniversitesinde Şehit Mursi İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
Adıyaman Üniversitesinde Şehit Mursi İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
Haliliye Belediyesinde Ekipler Tam Kadro Sahada
Haliliye Belediyesinde Ekipler Tam Kadro Sahada