Advert

Adıyamanlılar Vakfı’ndan İstanbul'daki Adıyamanlı Adaylara Tam Destek

Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Sait Aybak, mütevelli heyeti ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, İstanbul Sultangazi'den belediye başkan adayı olan Abdurrahman Dursun ve 3. kez Esenlerden aday gösterilme başarısını gösteren M.Tevfik Göksu'ya destek ziyaretinde bulundu.

Adıyamanlılar Vakfı’ndan İstanbul'daki Adıyamanlı Adaylara Tam Destek
Adıyamanlılar Vakfı’ndan İstanbul'daki Adıyamanlı Adaylara Tam Destek Redaktör
Bu içerik 343 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Sait Aybak, Vakıf Mütevelli heyet Üyelerinden ve Yönetim Kurulundan oluşan kalabalık bir heyet ile birlikte 31 Mart yerel seçimden dolayı İstanbul Esenler de üçüncü kez belediye Başkanlığına aday gösterilen Mehmet Tevfik Göksu ve Sultangazi belediye başkanlığına aday gösterilen Av. Abdurrahman Dursun’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Aybak, genelde Adıyamanlılar ,özel de ise Adıyamanlılar Vakfı yöneticileri olarak hemşerilerin başarısı için seçim arenasında bugüne tez zaman geçirmemek kaydıyla “hep destek tam destek” parolasıyla fethedemeyeceği gönül, çalmayacakları kapı bırakmayacaklarını söyledi.

Her iki ilçe belediye başkan adaylarını tebrik ederek, “hayırlı olsun” dileğinde bulunan Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Sait Aybak, İstanbul gibi büyük bir metropol kentinde iki ilçenin belediye başkan adaylarının Adıyamanlı olması Adıyamanlılar için gurur verici bir tablo olduğunu söyledi.

AYBAK: HEMŞERİLERİMİZ İÇİN KENETLENECEĞİZ

Aybak, “Bir tarafta son iki dönemdir Esenler belediye başkanlığı görevini layıki ile yapan ve Türkiye de yerel yöneticilikte gerçekleştirdiği model projelerle taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Esenler Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tevfik Göksu’ya üçüncü kez Esenler de aday gösterilmesi, diğer taraftan AK partinin kuruluşundan bu yana bu partinin her kademesinde bir nefer gibi çalışan ve yaklaşık bir yıldır Sultangazi AK parti İlçe başkanlığı dönemde de teşkilat adamı olma özelliğini bir kez daha ortaya koyan Sultangazi Belediye Başkan adayımız Sayın Abdurrahman Dursun’a çıkmış olduğu bu yolda kendilerine başarılar diliyoruz. İnancım o ki, bu yolculukta her zaman olduğu gibi söz konusu Adıyaman olunca gerisi teferruattır diyen İstanbul’daki Adıyamanlı hemşerilerimiz üzerine düşen görevi fazlasıyla yapacaklarına inancımız tamdır. Hiç şüphe yok ki, her Adıyamanlı bu seçimde farklı düşüncelerini bir kenara bıkarak kendi hemşerilerinin etrafında kenetleneceklerine inanıyorum. Bizlere bu havayı yansıtan bütün Adıyamanlı hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum. Adıyamanlılar Vakfı yöneticileri olarak da bu konuda mesai mefhumu gözetmek sızın çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diyerek, içinden geçen samimi duygularını ifade etti.

Ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Sait Aybak ve bütün vakıf yöneticilerine teşekkür eden Esenler belediye başkanı Mehmet Tevfik Göksu, vakıf heyetine gelecek dönemle ilgili Esenler ilçesinde yapacağı önemli projelerle birlikte seçimdeki çalışma stratejisi ile ilgili bilgiler verdi. Başkan Göksu, bu ana kadar kendilerine sevindiren en önemli şey ise Esenler de ikamet eden ve düşüncesi ne olursa olsun Adıyamanlı hemşerilerinin geçen her iki seçim de de %99’un kendilerine oy vererek destek çıkmalarıdır dedi.
Sultangazi belediye başkan adayı Av. Abdurrahman Dursun ise, ziyaret ve desteklerinden ötürü Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Sait Aybak’a, Mütevelli heyet üyelerine ve yöneticilerine teşekkür etti. Dursun, “Bu önemli görevinin tevdi edilmesiyle birlikte Sultangazi de gerçekten hiç beklemediğim büyük bir teveccühle karşılaştım. Özellikle bütün illerin Sivil Toplum Kuruluşların temsilcileri kalabalık heyetle bizleri ziyaret ederek, “üzerimize ne düşerse yapmaya hazırız” demeleri ve kendilerince düzenlediği toplantılarda bizleri davet etmeleri beni son derece mutlu ediyor. Sultangazi de ikamet eden Adıyamanlı hemşehrilerimizin teveccühü ise beni ziyadesiyle memnun ediyor. İnşallah 31 Mart yerel seçiminde Allah’ın izni ile beklenenden daha fazla oy alarak, bu önemli sınavı başarıyla vereceğinden inancımız tamdır” diyerek, gayretlerinden dolayı bütün Sultangazililere şükran borçlu olduğunu söyledi.
Belediye başkan adaylarının ziyaret heyetine Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Sait Aybak, Vakfın bir önceki dönemlerde başkanlık yapan Ömer Özkartal, Ramazan Aksoy ile birlikte bazı mütevelli heyet üyeleri, başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri ve komisyon başkanları katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı