Advert

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez’den AGAD’a Ziyaret

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan’ı ve yönetimini ziyaret etti.

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez’den AGAD’a Ziyaret
Adıyaman Valisi Aykut Pekmez’den AGAD’a Ziyaret Redaktör
Bu içerik 485 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Cemiyette AGAD yönetimi ve üyeleriyle bir araya gelen Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, basın mensuplarının '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Ziyaret esnasında açıklamada bulunan Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, basının önemine vurgu yaparak şöyle devam etti:

“Türkiye’nin her yerinde ve bölgesinde görev almaktayız. Bulunduğumuz konum şikayetleri ortadan kaldıran bir yerdir. Türkiye’nin farklı bölgelerinde 18 yıl boyunca çalıştım. Görev süresince devletimizin bütün imkanlarımızı halkımıza en iyi şekilde sunduk. Basınımızla birlikte Adıyaman’ımıza en güzel şekilde hizmet edeceğiz. Yapmış olduğumuz hizmetlerin halka ulaşmasında en önemli görev basınımıza düşmektedir. Adıyaman’ımızda da basınımız yapmış olduğumuz çalışmaları en hızlı şekilde halkımıza sunmaktadır. Aynı zamanda basın mensupları bizlerin mesai arkadaşıdır. Adıyaman’da yapmış oldukları hizmetlerden dolayı ulusal ve yerel basınımıza teşekkür ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.” 

-"DEVLETİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
AGAD Başkanı İbrahim Aslan ise Adıyaman Valisi Aykut Pekmez’in ziyaretinden dolayı memnuniyeti dile getirerek şunları kaydetti:

“Bizler basın camiası olarak her zaman devletimizin yanında olduk, bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Adıyaman genelinde yapılan bütün hizmetlerin halka ulaşmasında basın olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Basın bir ilin gözü ve kulağı olduğu gibi en öncelikli kurumları arasında yer alır. Bizler basın yayın mensupları olarak halk ile kurumlar arasında köprü vazifesi görevini yerine getirmekteyiz. Adıyaman genelinde yapılan bütün hizmetlerde basın yayın organlarının emekleri vardır. İlimize kazandırılan bütün yatırımlarla birlikte hizmet çıtasının artması için devlet büyüklerimizle birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ayrıca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle cemiyetimize yapmış olduğu ziyaretten dolayı Valimiz Aykut Pekmez’e çok teşekkür ederiz.” 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı