Advert

Adıyamanlılar Vakfı'ndan Başkan Çağırıcı'ya 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Sait Aybak, beraberinde vakfın kurucu üyesi Ömer Özkartal, Bağcılar Belediye Meclis Üyelerinden Cuma Durak, Abdülhamit Dursun, Mehmet Yalçın, Bağcılar belediyesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü Cengiz Paccı ve Vakıf Başkan Yardımcısı Hasan Demir 31 Mart Yerel seçiminde üçüncü kez Bağcılar belediye başkan adaylığına gösterilen Lokman Çağırıcı ya “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular.

Adıyamanlılar Vakfı'ndan Başkan Çağırıcı'ya 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
Adıyamanlılar Vakfı'ndan Başkan Çağırıcı'ya 'Hayırlı Olsun' Ziyareti Redaktör
Bu içerik 577 kez okundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Adıyamanlılar Vakfı'nın, sivil toplum kuruluşları alanında gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerle Türkiye’nin saygın sivil toplum kuruluşların arasına girmeyi başardığını belirtti. Başkan Çağırıcı,"Yıllardır Belediyemiz Adıyamanlılar vakfı ile birlikte toplum yararına farklı etkinlikler düzenledik. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Adıyamanlılar Vakfı ile ilgili bize düşen her türlü konularda yardımcı olmaya hazırız” diyerek, bütün vakıf yöneticilerine hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Sait Aybak ise, Adıyamanlılar Vakfı olarak geçmişte olduğu gibi bundan sonra da farklı etkinlikler kapsamanda bağcılar belediyesi ile iş birliğinin devam edeceğini belirterek, yardımlarından ve misafirperverliğinden dolayı başkan Çağırıcı'ya teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı