Advert

Kaybolan Besnili Seydi Taşdemir'den İyi Haber: İstanbul'da Bulundu

Adıyaman’ın Besni ilçesi'nde, ekmek fırınında çırak olarak çalışan ve dün işe gittikten sonra kaybolan Seydi Taşdemir, Besni Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’nin kurduğu özel ekibin çalışmaları sonucu İstanbul’da bulundu.

Kaybolan Besnili Seydi Taşdemir'den İyi Haber: İstanbul'da Bulundu
Kaybolan Besnili Seydi Taşdemir'den İyi Haber: İstanbul'da Bulundu Redaktör
Bu içerik 541 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Besni Mahallesi’nde oturan Seydi Taşdemir, dün sabah erken saatlerdi çalıştığı fırına gitmek üzere evden ayrıldı. Ancak çalıştığı fırına gitmeyen Taşdemir, eve gelmemesi üzerine ailesi polise kayıp başvurusunda bulundu. Seydi Taşdemir’in bulunması için Besni İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği özel ekip kurarak, Taşdemir’in bulunması için özel ekip kurdu. Kurulan özel ekip güvenlik kameralarını inceleyip ilçe genelinde arama çalışmaları başlatarak Taşdemir’in resimlerini Türkiye genelindeki polis merkezlerine bildirdi. Yapılan çalışmalar neticesinde Seydi Taşdemir, İstanbul Bayrampaşa’da polis ekipleri tarafından bulundu. Taşdemir bulunduktan sonra polisler Taşdemir’i Bayrampaşa Çocuk Büro Amirliğine teslim etti.
Bayrampaşa Çocuk Büro Amirliği ekipleri, Taşdemir’in bulunduğunu Besni Emniyet Müdürlüğüne bildirdikten sonra, Besni Asayiş Büro Amirliği ekipleri kaybolan Seydi Taşdemir’in evine gelerek çocuklarının bulunduğuna dair müjdeli haber üzerine, anne Lilay Taşdemir gözyaşlarına boğuldu. Baba İbrahim Taşdemir oğlu ve polislerle telefonda görüştükten sonra, Besni polisine teşekkür etti.
Baba İbrahim Taşdemir, oğlunun telefonunu aradı, telefona bir süre sonra cevap veren Seydi, polis arkadaşlar beni aldılar. Ben iyiyim dedi. Baba oğlunun polislerde olduğunu teyit ettikten sonra durumu aile fertlerine bildirerek, oğlu Seydi’nin bulunduğunu ve İstanbul Bayrampaşa Çocuk Büro Amirliğinde olduğunu söylemesi üzerine aile fertleri sevinç yaşadı.
Anne Lilay Taşdemir, ise şunları söyledi:
"Oğlumla telefonda konuştum. Amca beni  arabanın arkasına koydular gözümü açtım ki İstanbul’dayım dedi. Benim çocuğum gideceği yere tek başına gitmeyen bir çocuk. Çocuğum yaşıyormuş çok şükür polisin elindeyse kimseye vermesinler. Çok mutluyum ama yine de eve gelmeden ve gözümle görmeden bir şey diyemiyorum ama sesini duydum, kendi yanıma gelse çok daha iyi ve mutlu olurum. Bana çocuğumu bulan polislerde sağ olsunlar, herkes seferber oldu, hepinize teşekkür ederim."

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman Üniversitesinde Şehit Mursi İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
Adıyaman Üniversitesinde Şehit Mursi İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
Haliliye Belediyesinde Ekipler Tam Kadro Sahada
Haliliye Belediyesinde Ekipler Tam Kadro Sahada