Advert

İl Jandarma Komutanı Atasoy'dan AGAD'a Ziyaret

Adıyaman İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ercan Atasoy '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' nedeniyle Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan'ı ziyaret ederek tüm gazetecilerin bu özel gününü kutladı.

İl Jandarma Komutanı Atasoy'dan AGAD'a Ziyaret
İl Jandarma Komutanı Atasoy'dan AGAD'a Ziyaret Redaktör
Bu içerik 223 kez okundu.

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) ziyaretinde, bölgede çalışan gazeteciler ve  AGAD Başkanı İbrahim Aslan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Adıyaman  İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, gazetecilere görevlerinde başarılar diledi.
Gazetecilerin Türk demokrasisi ve toplumu için önemli bir görevi ifa ettiğini vurgulayan Alay Komutanı Atasoy " Gazeteci kardeşlerimiz için son derece önemli olan bu özel günde Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti yönetimini ve gazetecileri ziyaret etmek istedik. Kamu adına, bu zor görevi kar kış demden her daim , olaya vakıf olarak olay bölgesinde oluyorsunuz. Adıyaman her şeyiyle çok güzel bir şehir. Jandarma teşkilatı olarak bizler de  bu güzel şehrin, insanlarına hizmet etmek için buradayız. Vatandaşımızın can ve mal güvenliğini en iyi şekilde koruyup, onlara yardımcı olmak için gece-gündüz çalışıyoruz.  Bu vesile ile Adıyaman'da görev yapan tüm gazetecilerimizin '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü' en içten dileklerimle kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

-"GAZETECİLER, GÜVENLİK GÜÇLERİ İLE İÇ İÇE"
İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy'un bu anlamlı günde AGAD'ı ziyaret etmesinin kendilerini mutlu ettiğini belirten Aslan şöyle konuştu:

 "Biz gazeteciler her zaman güvenlik güçleri ile iç içeyiz. Kamu yararına görev yapan meslektaşlarımız zaman zaman asayiş olaylarında da güvenlik güçlerimizle birlikte mesai yapmaktadır. İl Jandarma Komutanımız Albay Ercan Atasoy, Adıyaman'da son derece başarılı işlere imza atmıştır. Adıyaman'da mesleklerini icra eden basın mensuplarımız başta  jandarma olmak üzere güvenlik güçleriyle yakın diyalog içerisinde, uyumlu bir çalışma ortamında çalışmaktadır. Bu birlikteliğin bundan sonra da devam etmesini temenni ediyoruz. AGAD olarak her konuda gerek jandarma teşkilatımıza  gerekse polis teşkilatımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Herhangi bir olay karşısında bilgi edinme konusunda her daim bizlere yardımcı olan güvenlik güçlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Bu vesile ile meslektaşlarımızın günü olan '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' dolayısıyla sağ olsunlar Jandarma Alay Komutanı'mız bizleri ziyaret etmiştir. Bu  nezaketi gösteren ve günümüz kutlayan değerli komutanımıza teşekkür ediyor görevinde başarılar diliyorum."

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman Üniversitesinde Şehit Mursi İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
Adıyaman Üniversitesinde Şehit Mursi İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
Haliliye Belediyesinde Ekipler Tam Kadro Sahada
Haliliye Belediyesinde Ekipler Tam Kadro Sahada