Advert

Türkiye'de 37 Başarı Sertifikasının 8'i Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü'ne

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2018 yılında uygulamaya koyduğu kurumlarındaki İş Sağlığı ve Güvenliğinin Eğitime Entegrasyonu Protokolünün sonucunda uluslararası OHSAS-TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası almaya kazanan Türkiye’deki 37 sertifikanın 8’ini Adıyaman aldı.

Türkiye'de 37 Başarı Sertifikasının 8'i Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü'ne
Türkiye'de 37 Başarı Sertifikasının 8'i Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Redaktör
Bu içerik 350 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2018 yılında uygulamaya koyduğu kurumlarındaki İş Sağlığı ve Güvenliğinin Eğitime Entegrasyonu Protokolünün sonucunda uluslararası OHSAS-TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası almaya kazanan Türkiye’deki 37 sertifikanın 8’ini Adıyaman alarak, büyük bir başarıya imza attı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından "İş Sağlığı ve Güvenliğinin Eğitime Entegrasyonu Protokolü" imza töreni Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı salonunda düzenlendi. Adıyaman Yunus Emre MTAL, Dumlupınar MTAL, Fatih MTAL, Ticaret MTAL, Güzel Sanatlar Lisesi, Nene Hatun Anaokulu, Halide Edip Anaokulu, Malazgirt Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından tebrik edilerek sertifikalarını aldı.
Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz alınan sertifikalarla alakalı yaptığı konuşmada "İlimizde eğitimin sağlığı ve güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için bütün kurumlarımızla çalışmaktayız.  Kurumlarimizin bina, iş güvenliği, ürettikleri  hizmet açısından  kalitelerinin yükselmesi  eğitim ve öğretim faaliyetlerimizde de iyi bir istikrar oluşturmaktadır. Eğitimin kalitesini yükseltmek için yaptığımız çalışmanın sonucunda böyle büyük bir başarı gelmiştir. Ben, emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı