Gül:"Medya Trend Fuarcılık Vergilerini Ödeyen İline Gelir Sağlayan Bir Firmadır"

Medya Trend Fuarcılık tarafından Şanlıurfa'da düzenlenen Gıda, Yöresel ve Hediyelik Eşya El Sanatları Fuarı'nı ziyaret eden sayısı 400 bini aştı.

Gül:
Gül: Redaktör
Bu içerik 305 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Şanlıurfa'da Medya Trend Fuarcılık tarafından düzenlenen Gıda, Yöresel ve Hediyelik Eşya El Sanatları Fuarı'na ziyaretçi akınına uğrarken Medya Trend Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gül, ziyaretçi sayısının 400 bini aştığını söyledi.

Gül, şunları kaydetti:

-"FUARIN TEKRARLANMASI ELZEM"
130 firmanın katılımıyla gerçekleştiğini belirten Gül,"Şanlıurfa'da Gıda, Yöresel ve Hediyelik Eşya El Sanatları Fuarı devam ediyor bu fuara şuanda 130 firma 70'in üzerinde il katıldı. Ticaret Borsaları, Sanayi Odaları, bir çok resmi kurumunda katıldığı fuarımız çok iyi geçiyor. Eski Adıyaman valisi şuanda Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'den tutun Büyükşehir belediye başkanına bir çok kurum müdürüne oda başkanlarına herkesten teşekkür telefonları geldi. Şuanda Şanlıurfa bizi el üzerinde tutuyor ve memnuniyetlerini dile getirerek fuarın tekrarlanması elzem olduğunu ifade ettiler."dedi.

-"ADIYAMAN HALKI BU FUARI BENİMSEDİ, KABULLENDİ"
2015 yılından beridir fuar yaptıklarını aktaran Gül,"Adıyaman'daki fuarla ilgilide açıklama yapmak istiyorum. Biz 2015 yılında Adıyaman'da fuar yapmaya başladığımızda ilk fuarımız Adıyaman İnşaat Mobilya Fuarıydı. Bize insanlar siz delisiniz Adıyaman'da fuar mı olur? dağın başında fuar mı yapılır? Demişlerdi biz orada çok ciddi bir fuar yaptık sonra ikincisini sonra üçüncüsünü Gıda, Tarım Hayvancılık fuarı yaptık ikincisini yaptık üçüncüsünü yaptık tanıtım günleri yaptık Urfa'da yaptık şuan devam ediyoruz çok güzel fuarlar oluyor biz yerel esnafı desteklemek adına fuar merkezinde fuar yapıyoruz çarşı merkezinde değil. Bazı kişilerin tabiî ki zoruna gidiyor biz Adıyaman'ın 10 kilometre dışına belediye sınırlarının bile dışında olan fuar merkezine Adıyaman'a sahip çıkan halkını oralara götürmek için reklamlar yapıyoruz organizasyonlar yapıyoruz ve Adıyaman halkı bu fuarı benimsedi kabullendi. Güzel fuarlar geçiyor insanlar bize imrenerek bakıyor beni Kilis'ten aradılar Kilis valisi Kilitse fuar yapın tanıtım günlerini yapın diye Şanlıurfa'da şuan fuar merkezi açıldı mükemmel teknolojik fuar burada ben fuar yapıyorum ve Şanlıurfa halkı üst düzey memnunlar gelecek fuarın ne zaman yapılacağını soruyorlar."
-"400 BİN ZİYARETÇİYİ GEÇEN BİR FUAR ÜST DÜZEY"
400 bin üzerinde ziyaretci geldiğine değinen Gül, şunları söyledi:
"Anketler yapıyoruz şuanda şuan 400 bin ziyaretçiyi geçen bir fuar üst düzey 130 firma çok büyük bir fuar merkezinde fuar düzenliyoruz ben gurur duyuyorum Adıyamanlı olduğum için Adıyaman'da fuar yaptığım için Adıyamanlılara sahip çıktığı için herkese teşekkür ederim. Biz Adıyaman'da fuar yapmaya devam edeceğiz bütün evraklarımız resmidir. Medya Trend Fuarcılık Türkiye Odalar Borsalar Birliğine kayıtlı vergilerini ödeyen iline gelir sağlayan bir firmadır buna bir çok firmamızda destekte bulunuyor beni destek için arayan bir çok firmamız bir çok üst düzey yetkilimiz oldu. Mert FM Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sönmüş teşekkür ederim oda bugün sponsor olduğunu açıkladı ben Medya Trendin bütün fuarlarına sponsor olmak istiyorum dedi. Sanko Holding bizim sponsorumuzdur. Merinos Holding bizim sponsorumuzdur. Bunlar bizim fuarlarımızı destekliyorlar biz fuarımızı fuar merkezinde yapıyoruz yerel esnafımıza zarar vermemek için çarşıda pazarda resmi olmayan fuarlar düzenlemiyoruz. Biz fuarımızı fuar merkezimizde resmi fuar olarak Türkiye Odalar Borsalar Birliğine kayıtlı ve orada askıya çıkan ve KOSGEP katılanlara yüzde 70 hibe verdiği fuarlar yapıyoruz."
-"BİZ İLİN GELİŞMESİ İÇİN FUARLAR YAPIYORUZ"
İlin gelişmesi konusunda katkı sağladıkları belirten Gük, şöyle ifade etti:
"Ben Adıyaman halkına bir tane kendini bilmezin marketçinin daha gücünün büyük marketlere yetmiyor hiç kimseye bir şey diyemiyor Medya Trend Fuarcılığa kafayı takmış bir market fuara gitmeyin senin gücün yetmez buna o zaman dünyada fuarlar yapılamaz. Sizin gücünüz fuarlarımıza yetebilir biz ilin gelişmesi için fuarlar yapıyoruz. Biz tarım fuarı yapıyoruz. Hayvancılık fuarı yapıyoruz. Biz mobilya inşaat fuarları yapıyoruz. İlimize kazanç uygulamak için şehir dışından otobüslerle insanları taşıyoruz"
"-18-27 OCAK'TA BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZI ADIYAMAN FUAR MERKEZİMİZE BEKLİYORUM"
18-27 Ocak'ta bütün vatandaşları Adıyaman'da yapılacak olan fuara beklediklerini belirten Gül, konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Biz Adıyaman'ımıza memleketimize hizmet etmek için çalışıyoruz. Ben Adıyaman'ın bütün esnafları için bütün halkı için fuar yapıyorum. 18-27 Ocak'ta bütün vatandaşlarımızı Adıyaman fuar merkezimize bekliyorum. Ayriyeten 17-21 Nisan'da Adıyaman 4'üncü Gıda, Tarım Hayvancılık fuarına hepinizi bekliyorum. Ayrıca Ekim ayındaki inşaat fuarına bekliyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haliliye Belediyesi Resim Kursuna Çocuklardan Yoğun İlgi
Haliliye Belediyesi Resim Kursuna Çocuklardan Yoğun İlgi
Uzman Çavuş İle Arkadaşının Cenazeleri Memleketlerine Uğurlandı
Uzman Çavuş İle Arkadaşının Cenazeleri Memleketlerine Uğurlandı