Advert

Milletvekili Toprak:"31 Mart’ta Adıyaman Ve Tüm İlçelerimizde Zafer İlan Edeceğiz"

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, “Bir olacağız, iri olacağız,diri olacağız. 31 Mart’ta Adıyaman ve tüm ilçelerimizde zafer ilan edeceğiz .” dedi.

Milletvekili Toprak:
Milletvekili Toprak: Redaktör
Bu içerik 562 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Pazar Günü AK Parti MKYK Üyesi ve AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi’nin katılımıyla gerçekleştirilen aday tanıtım programından sonra, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerin önemine ilişkin açıklamalarda bulundu.
Yerel seçimlerin yeni  bir milat olduğunu belirten Toprak, “Şimdi daha çok çalışacak ve Adıyaman’ımız için daha fazla değerler üreteceğiz. Anadolu'nun bizlere öğrettiği bin yıllık kardeşlik  ile hedeflerimize ulaşacak; sorumluluklarımızı da görevlerimizi de hep birlikte yerine getireceğiz.” dedi.
Milletvekili Toprak, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı, MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekilimiz Sayın Bülent Tüfenkçi’nin katılımıyla büyük bir coşku ile aday tanıtım programımızı gerçekleştirdik. Rabbim yollarını, yolumuzu açık etsin. Tüm adaylarımızı kutluyor, başarılar diliyorum. Her seçim mutlaka çok önemlidir bu seçimde de devletimizin bekası ve ülkemizin geleceği için çok çalışacağız. 31 Mart 2019 seçimlerinde Adıyaman bundan önce olduğu gibi, bundan sonrada zillet ittifakına gereken cevabı verecektir.”
-"TEVAZU, SAMİMİYET VE GAYRET İLE SAHALARDAYIZ"
 AK Parti’nin gönül seferberliğinin başladığını dile getiren Toprak,"Bütün adaylarımız aldığı sorumluluğun bilincindedir. Bu sorumluluğu yerine getirecek AK kadrolar ile 2023 Adıyaman’ını hep beraber inşa edeceğiz. Bizler her zaman bu şehrin sevdalısı olduğumuz gibi bundan sonrada ilk günkü aşkla bu şehrin insanlarının hizmetkârı olmaya ve önce millet, önce hizmet demeye devam edeceğiz. Adaylarımızla birlikte seçim bitene kadar gece gündüz sahada olacağız, çalışacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘ın liderliğinde güçlü ve lider ülke Türkiye’ye bir adım daha yaklaştık. Kutlu yürüyüşümüz, Ülkemize, Milletimize ve Adıyaman’ımıza hayırlı olsun. Allah yolumuzu açık etsin.” ifadelerini kullandı. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Vali Pekmez’den Rektör Turgut’a Ziyareti
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı
Çakırhüyük ÇPAL’nin Tiyatrosu Beğeni Topladı