Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Alkayış'tan MHP'ye Ziyaret

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, MHP Adıyaman Merkez ilçe Başkanı Mehmet Doğan ve yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Alkayış'tan MHP'ye Ziyaret
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Alkayış'tan MHP'ye Ziyaret Büro
Bu içerik 251 kez okundu.

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte MHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mehmet Doğan'ı parti binasında ziyaret ederek gündeme ilişkin sohbet ettiler.
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mehmet Doğan, seçim sürecinin tüm ülkeye hayırlar getirmesini diledi.
Alkayış ise şunları söyledi:
" Sağlam bir teşkilat yapısıyla halkın teveccühünü en üst zirvede tutmak tutarak her alanda olduğu gibi sevgi, hoş görü ve kardeşlik içerisinde teşkilatımız olarak durmadan çalışıyoruz. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyoruz. Yerel seçim sürecinin en samimi bir ortamda geçmesini temenni ediyoruz. Bu konuda sürekli birlikte iletişim halinde olduğumuz MHP teşkilatına teşekkür ediyoruz. Bu bağlamda halkın gönlüne girmek için hazırladığımız projeler ile halkın refahını üst seviyeye çıkartarak birlikte gönül belediyeciliğinde liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde durmadan çalışıyoruz. Bu anlamda bazı yerlerde ittifak kurduğumuz MHP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Doğan'ı ziyaret ederek, seçim süreci hakkında fikir alış-verişinde bulunduk."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 Aylık Bebeği Cami Avlusuna Bıraktılar
2 Aylık Bebeği Cami Avlusuna Bıraktılar
Gölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 Yaralı
Gölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 Yaralı