Sağlık Müdürlüğü 2018 Yılı Başkanlıklar Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Sağlık Müdürlüğü tarafından 2018 yılı faaliyetlerini kapsayan çalışmalara yönelik İl Sağlık Müdürü Erdoğan Öz başkanlığında yapıldı.

Sağlık Müdürlüğü 2018 Yılı Başkanlıklar Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Sağlık Müdürlüğü 2018 Yılı Başkanlıklar Değerlendirme Toplantısı Yapıldı Büro
Bu içerik 495 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Sağlık Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı tüm başkanlıklar, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı, Personel Destek Hizmetleri Başkanlığı, Sağlık Hizmetleri Başkanlığı ve Halk Sağlığı hizmetleri Başkanlığı katıldı.
Program saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından 2018 yılında yapmış oldukları faaliyetler, yeni açılan birimler, poliklinikler, ilk defa hizmet veren branşlar, alınan tıbbi cihaz ve demirbaş, bina içerisinde ve dışında yapılan fiziki iyileştirmeler, eğitimler, istatistiki veriler, 2018 yılı yatırımları ve 2019 yılı için planlanan yatırımlar anlatıldı.
Yapılan değerlendirmenin ardından kürsüye çıkan İl Sağlık Müdürü Erdoğan Öz,"sağlık hizmetlerine ulaşılabilirliği eşit ve en üst seviyede yararlanmayı sağlayarak dengeli bir sağlık hizmeti sunmak, kişilerin yaşam kalitesini ve hayat standardını yükseltmeyi hedeflemekteyiz. Hedefimize ulaşmamızda gece gündüz demeden özveriyle çalışan sağlık yöneticilerimiz ve sahada çalışan tüm personelimize şükranlarımı sunuyorum." dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 Aylık Bebeği Cami Avlusuna Bıraktılar
2 Aylık Bebeği Cami Avlusuna Bıraktılar
Gölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 Yaralı
Gölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 Yaralı