Berlin Fuarı Dolu Dolu Geçti

Almanya’nın Başkenti Berlin’de düzenlenen ve 6 gün süren Turizm Borsası Fuarına yoğun ilginin olduğunu belirten Turizmci Hasan İnandı, fuarın dolu dolu geçtiğini söyledi.

Berlin Fuarı Dolu Dolu Geçti
Berlin Fuarı Dolu Dolu Geçti Redaktör
Bu içerik 191 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İnandı,  geçtimiz yılın turizm sektörü açısından çok iyi geçtiğini ve bu yıl ise çok daha iyi geçeceğini ümit ettiklerini dile getirdi.

Adıyaman’ı temsilen katıldığı Berlin'de düzenlenen Turizm Borsası Fuarı ile ilgili izlenimi aktaran İnan, şunları kaydetti:

‘’Bu yıl 53.’sü düzenlenen ve dünyanın en büyük turizm fuarı ile dünyanın her yerinden turizmciler Berlin’de buluştu. Özellikle ilimiz ve bölgemiz açısından 2019 yılının yabancı turist açısından verimli geçeceği tur operatörlüğü yetkilileri ile yaptığım istişarelerde anlaşılmaktadır.

Bölgemizdeki Nemrut Dağı, Göbeklitepe, Zeugma ve diğer kültür ve tarihi yerler yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen tur şirketleri ve tur operatörlerinin Türkiye’ye bakış açısı çok güzel ve bu fuarla birlikte daha da iyi olduğuna inanıyorum.’’

İnan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un, ilgisinden memnun kaldıklarını vurgulayarak,

‘’ Fuarın başlama anından itibaren bitimine kadar etkinlikleri yakından takip etmesi, turizm sektörüne göstermiş olduğu ilgi bizleri sevindirmiştir. Ayrıca Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, TÜRSAB Havayolu Biletleme ve ATA İhtisas Başkanı Numan Olcar, TÜRSAB Başkanı Firuz Ballıkaya, Öğer Tur’un sahibi Almanya eski milletvekillerinden Vural Öğer, Tur Operatörü Hüseyin Varol ve Almanya’da yayın hayatını sürdüren Nex24 Haber Genel Müdürü Akın Karabunar ve Polat Karabunar’ın yapmış oldukları çalışmalarda takdire şayandır’’ ifadelerini kullandı.

Adıyaman ve bölge turizminin tanıtımı için ellerinden geleni yaptıkların işaret eden İnan, ‘’2019 yılının ilimiz ve ülkemiz Turizmine hayırlara vesile olması vesilesiyle emeği geçen herkese teşekkür ediyorum"dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman Belediyesi Yaya Geçidi Çizgilerini Yeniledi
Adıyaman Belediyesi Yaya Geçidi Çizgilerini Yeniledi
Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç:“İlimizin Millet Bahçesi Özlemini Gidereceğiz”
Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç:“İlimizin Millet Bahçesi Özlemini Gidereceğiz”