Milletvekili Toprak, Gerger Devlet Hastanesi’nde İncelemelerde Bulundu

Yerel seçimler öncesi Adıyaman ve ilçelerinde vatandaşlarla buluşan AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Gerger Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.

Milletvekili Toprak, Gerger Devlet Hastanesi’nde İncelemelerde Bulundu
Milletvekili Toprak, Gerger Devlet Hastanesi’nde İncelemelerde Bulundu Redaktör
Bu içerik 211 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Gerger Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek sorumlu doktor ve sağlık çalışanlarından bilgi aldı.

Sağlık çalışanları ile sohbet eden Toprak, hastane de yatarak tedavi gören hastaları ziyaret ederek, taleplerini dinledi.

-''GERGER'Lİ HEMŞEHRİLERİM, HERŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIKTIR''

Gerger’in sağlık alanında öne çıkan ihtiyaçları üzerinde hassasiyetle duracaklarını ifade eden Toprak, “Hedefimiz; tüm hemşerilerimizin kaliteli ve etkin bir sağlık hizmeti alabilmesidir.” dedi.

Milletvekili Toprak, şunları kaydetti:
“25 yatak kapasiteli son derece modern bir bina olan hastanemiz, Gergerli hemşerilerimizin fazlasıyla hak ettiği bir yatırımdır.  Bu bölge de yaşayan vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla gelebilir.  Tabii bir takım tıbbi donanım ve tefrişat ihtiyacı bulunuyor. Ayrıca, haftanın belirli günleri bazı branşlardaki doktor ihtiyacının da karşılanması için gerekli girişimlerde bulunacağız. Gergerli hemşehrilerim, her şeyin en güzeline layıktır.”

Hastane ziyaretinin ardından diğer kamu kurumlarının yönetici ve çalışanlarını ziyaret eden Toprak, daha sonra AK Parti seçim koordinasyon merkezine geçerek vatandaşlarla sohbet etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman Belediyesi Yaya Geçidi Çizgilerini Yeniledi
Adıyaman Belediyesi Yaya Geçidi Çizgilerini Yeniledi
Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç:“İlimizin Millet Bahçesi Özlemini Gidereceğiz”
Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç:“İlimizin Millet Bahçesi Özlemini Gidereceğiz”