AK Parti Teşkilatı "Mahalle Buluşmaları" Aralıksız Devam Ediyor

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Altınşehir Mahallesi'nde düzenlenen "Mahalle Buluşmaları" kapsamında mahalle sakinleri ile bir araya gelen AK Parti yönetimi, mahallenin sorunlarını dinledi.

AK Parti Teşkilatı
AK Parti Teşkilatı Büro
Bu içerik 279 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıya AK Parti Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Belediye Başkan adayı Süleyman Kılınç, partililer ve mahalle sakinleri katıldı.

- "İSMİ YEREL SEÇİM AMA İŞ YEREL SEÇİMDEN ÇIKTI"

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, 31 Mart'ta bütün Türkiye'de olduğu gibi Adıyaman'da da sandık başına gidileceğini belirterek, 5 yıl süreyle kendisine hizmet edecek sorunlarını çözecek, problemlerini en kısa şekilde halledecek, başı sıkıştığında başvuracak güzellikleri de arttıracak iyi günde de kötü günde de yanında olacak belediye başkanını, il genel meclis üyesini ve belediye meclis üyesini seçiyor. ismi yerel seçim ama iş yerel seçimden çıktı’ dedi.’

Şuan bütün ülke seçimin sonucunu yakından takip ettiklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:

‘’Hatta iş ülkeden de çıktı bütün dünya takip ediyor. Biz AK Parti camiası olarak zaten Adıyaman'ımızın AK Parti'mize sürekli desteği oldu. Bu desteğinde arttığını artarak devam ettiğini görüyoruz. Seçimin sonucunu da görüyoruz. Fakat bizim bütün gayretimiz çabamız mümkün olduğu kadar acaba nasıl yükseğe çıkartabiliriz. Desteği biraz daha yükseğe nasıl taşırız. Bunun endişesi içerisindeyiz. Çünkü sorumluluk taşıyoruz. Memleket bizden çözüm bekliyor. Üzerimizdeki yük çok ağır elbette hafiflemesi için hükümetimize cumhurbaşkanımızın liderliğindeki hükümetimize desteğine ihtiyacımız var. O yüzden belediye başkan adayımız inşallah 31 Mart'ta belediye başkanımız Doktor Süleyman Kılınç'ı en yüksek oylarla inşallah makama taşımak istiyoruz. Eli güçlü olsun ve Adıyaman'ımız için büyük bir şans sayın Ahmet Aydın bey il başkanımız hepimiz kenetlendik Adıyaman'ın yarını bugünden daha aydın olsun daha güzel olsun diye gayret gösteriyoruz. Bu önemli bir seçim bu seçim sonuçları itibariyle hakikaten inşallah Türkiye'nin 2023 vizyonuna uygun sonuçlar getirecek şekilde bu maratonun bitmesi gerekiyor. Bazen soruyoruz niye 2023 hepimizin bildiğini var sayıyoruz fakat değerli arkadaşlar 2023'te Türkiye tam 100 yaşına giriyor 100 yıllık bir cumhuriyet bir devlet dolayısıyla bir asrı geride bırakmış oluyoruz. Yeni gençliğin yeni insanlarımızın, devletinin bizim yaşadıklarımızı artık geride bırakarak daha çağdaş, daha uygar, daha başka konuları tartışan boş konuları bırakmış hedefe kilitlenen bir Türkiye istiyoruz. Bunun içinde varını yokunu ortaya koyan cumhurbaşkanımızın inşallah çok oy alması lazım. Çok güçlü bir şekilde bu seçimden çıkması lazım.’’ 

-"AK PARTİ İLKLERİ ORTAYA KOYAN  PARTİDİR"

AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan ise mahalle toplantılarının dolu dolu geçtiğini belirterek, ‘’Biz yeni bir dönemdeyiz. Seçim stratejimizde değişti eskiden hepimiz kalkardık karargaha giderdik elimizde bayraklar sallardık ama dikkat ederseniz iki ana ilkeyi sayın cumhurbaşkanımız izah etti bir tanesi gürültü kirliliği, bir tanesi görüntü kirliliği bu seçimde olmayacak denildi. Bazı arkadaşlarımız bunu farklı izah edebilirler farklı anlayabilirler niye sesimiz az çıkıyor bu AK Parti ilkleri ortaya koyan bizim partimizdir. Öyle olunca da hamdolsun bu görüntü aslında karargahlarımızda görünmüyor 3-4 tane toplantıyı her gece farklı farklı yerlerde yapıyoruz. Allah'a hamdolsun reisimiz, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan gönüllere taht kurmuş biz AK Parti toplantısı dediğimizde hamdolsun en yüksek katılımla her yerde tıklım tıklım insanlarımız geliyor destek veriyor’’ diye konuştu. 

-"BU GLOBAL DÜNYAYA HAKSIZLIĞA KARŞI TEK DURAN LİDER RECEP TAYYİP ERDOĞAN"

AK Parti Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç, seçimin önemine değinerek, ‘’Sadece şunu söyleyeyim yurtdışında aklı selim insanlar, bilge insanlar, bu küresel güçlere bu emperyalistlere bu global dünyaya haksızlığa karşı tek duran lider Recep Tayyip Erdoğan, buna sahip çıkın diyorlar bakın yurtdışından bunu artık siz düşünün bizde başkanımız, il başkanımız, ilçe başkanımız, milletvekillerimiz birlikte diyoruz ki, Adıyaman farklı olsun nasıl farklı olacak? Temel hedefimiz sizlere hizmettir’’ dedi.

-"BU DAVADA ELİMİZ, GÖZÜMÜZ, KULAĞIMIZ OLDUNUZ"

AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın,  ‘’İlk günden bugüne bu davanın direği  elimiz, gözümüz, kulağımız oldunuz. Ve hep birlikte biz Tayyip Erdoğan davasını AK Parti çıtasını sizlerle birlikte tepeye çıkarttık. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Duanızı, desteğinizi esirgemediniz Allah sizden razı olsun. Rabbim inşallah bizleri de sizlere karşı mahcup etmesin. Bu kutlu davada bizleri hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Hep haktan hayırlısını istedik. Eğer hayırlısı değilse Rabbim nasip etmesin dedik. Ama hamdolsun şuan emin olun Adıyaman'ı kat kat büyüttük. Türkiye 3,5 kat büyüdü dedik ama Adıyaman çok daha fazlasını aldı. Bu şehir 2002'de kamu yatırımı alma sırası bakımından 68'inci sıradaydı yılda sadece 10 milyon para gelirdi ama şimdi 17 yılda 17 milyarlık yatırım yapmışız’’ diye konuştu. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 Aylık Bebeği Cami Avlusuna Bıraktılar
2 Aylık Bebeği Cami Avlusuna Bıraktılar
Gölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 Yaralı
Gölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 Yaralı