“Vakıf Medeniyetinde Ramazan Ayı” Temalı Vakıflar Haftası Kutlamaları Başladı

Vakıfların önemine dikkat çekmek amacıyla her yıl Mayıs ayının ikinci haftası kutlamalara başlanan ve bu yıl 7-12 Mayıs tarihleri arasında “Vakıf Medeniyetinde Ramazan Ayı” temasıyla kutlanacak olan Vakıflar Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

“Vakıf Medeniyetinde Ramazan Ayı” Temalı Vakıflar Haftası Kutlamaları Başladı
“Vakıf Medeniyetinde Ramazan Ayı” Temalı Vakıflar Haftası Kutlamaları Başladı Büro
Bu içerik 298 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Vakıflar Haftası dolayısıyla Şanlıurfa Vakıflar Bölge Müdürü Mehmet Ali Palalı, kurum çalışanları ile birlikte Vali Aykut Pekmez’i makamında ziyaret ederek, çiçek takdim etti.

Vakıflar Haftası münasebetiyle Adıyaman’da gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında Bölge Müdürü Palalı’dan bilgi alan Vali Aykut Pekmez, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, zengin medeniyetimizin ihya ve inşası ile yaptığı karşılıksız hizmetlerle insanların yüreğini fetheden vakıfların ülke ve toplum nezdindeki önemine işaret etti.

Vali Aykut Pekmez, konuşmasında vakıf kültürünün yaşamda önemli bir yeri olduğunu belirterek, sosyal ve kültürel alanda çok önemli çalışmalara imza atan vakıfların, bünyelerinde köklü değerleri barındırdıklarını ve sosyal anlamda ülkenin geleceğine çok önemli katkılar sunduğunu, vakıf kültürünün sosyal yardımlaşmanın, dayanışmanın, birliğin ve beraberliğin en güzel örneklerinden birini teşkil ettiğini ifade etti.

Gerçekleşen ziyarette, Şanlıurfa Vakıflar Bölge Müdürü Mehmet Ali Palalı, Vali Aykut Pekmez’e “Vakıf Duası” tablosu takdim etti. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 Aylık Bebeği Cami Avlusuna Bıraktılar
2 Aylık Bebeği Cami Avlusuna Bıraktılar
Gölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 Yaralı
Gölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 Yaralı