Adıyaman'da Yaz Okulu Başlıyor

TÜGVA Adıyaman İl Temsilci İdris Toprak, yaptığı açıklamasında, hazırlamış oldukları yaz okulu ile gençlerin tatillerini aktivitelerle doldurmalarının yanı sıra kaliteli vakit geçirerek, unutulmaz dostluklar kurmalarını, ilerleyen yaşlarında geriye dönüp baktıklarında biriktirdikleri anıların yüzlerinde tatlı bir tebessüm oluşturmasını ve şuurlu bir gençliğin tohumlarını bu tür faaliyetlerle atmayı hedeflediklerini kaydetti.

Adıyaman'da Yaz Okulu Başlıyor
Adıyaman'da Yaz Okulu Başlıyor Büro
Bu içerik 187 kez okundu.

Toprak, her yıl Türkiye’nin 81 il ve ilçe merkezlerinde ortaokul düzeyindeki öğrenciler için hazırlanan yaz okulu bu yıl da yapılan hazırlıklarla iddialı bir şekilde başladığını vurgulayarak, şöyle devam etti:

“Türkiye Gençlik Vakfı Adıyaman Temsilciliği, Türkiye genelindeki tüm kurumlarıyla aynı anda 17 Haziran, 9 Ağustos tarihleri arasında çocuklara yönelik Adıyaman merkez ve ilçelerinde yaz okulu düzenleyecek. Ortaokul düzeyindeki kız ve erkek öğrencilerin ilgi ve beceri alanlarına göre düzenlenecek farklı kurslarla birlikte kültürel gezilerde gerçekleştirilecek. Kur'an-ı Kerim, Siyer, Hadis ve Değerler Eğitimi yanı sıra Satranç, Oryantiring, Mini Golf, Badminton, okçuluk, Futbol, Basketbol ve Voleybol gibi sportif etkinlikleri de yaz okulunda yer alacak.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2 Aylık Bebeği Cami Avlusuna Bıraktılar
2 Aylık Bebeği Cami Avlusuna Bıraktılar
Gölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 Yaralı
Gölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 Yaralı