Başkan Kılınç, Orucunu Vatandaşlarla Birlikte Açtı

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç orucunu Adıyaman Belediyesi tarafından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşısında bulunan alanda kurulan iftar çadırında vatandaşla birlikte açtı.

Başkan Kılınç, Orucunu Vatandaşlarla Birlikte Açtı
Başkan Kılınç, Orucunu Vatandaşlarla Birlikte Açtı Redaktör
Bu içerik 158 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Adıyaman Belediyesi’nin bu yıl da Ramazan ayında Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine il dışından, ilçelerden yada il merkezinden gelip, kalmak zorunda olan vatandaşlar için Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşısında bulunan Adıyaman Belediyesine ait otopark alanında kurduğu iftar çadırı vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.
Önemli bir sosyal belediyecilik olarak kabul edilen iftar çadırına konuk olan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, vatandaşlarla ve hasta yakınlarıyla bir araya gelip, iftarını açtı.
İftar sonunda bir değerlendirmede bulunan Başkan Kılınç, Ramazan ayının maneviyatını vatandaşlarla birlikte yaşamaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Ramazan ayı paylaşmak ve dayanışma içerisinde olmak demektir. Biz de bu vesileyle bugün ki orucumuzu hemşerilerimizle birlikte, hastane karşısında kurduğumuz iftar çadırında açtık. Ramazan ayının heyecan ve coşkusunu bu vatandaşlarımızla birlikte yaşamak istedik. Rabbim hepimizin orucunu kabul etsin inşallah” şeklinde konuştu.
Her fırsatta halkla bir araya gelmeye özen gösteren Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın kendileriyle birlikte iftar açmasından duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise Başkan Kılınç’a teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yıldırım, Belediye Personeliyle İftarda Buluştu
Başkan Yıldırım, Belediye Personeliyle İftarda Buluştu
Kahta'da Tüfekle Vurulan Muhtar Hayatını Kaybetti
Kahta'da Tüfekle Vurulan Muhtar Hayatını Kaybetti